Sziasztok!
Jó hír Powercom UPS tulajoknak, hogy letölthetõ az UPSMON nevû felügyeleti progi Linux-os változata a http://www.pcmups.com.tw címrõl! (Mondjuk lehet, hogy már tudnak róla páran… :-)) ) A progi áramkimaradás esetén képes a gép leállítására a megadott paramétereknek megfelelõen! A dolog szépséghibája, hogy UHU alatt nem mûködik a progi, egyik COM porton se találja meg az UPS-t… (Jogosultságok stb. rendben vannak, a COM port is jó, a modemem vígan mûködik, a Wines verzió kifogástalan!) Ha valakinek van pozitív tapasztalata, írja meg!
Enyac