Powercom UPS

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1910336
    admin
    Adminisztrátor

      Rájöttem, hogy a kimnom-t kell leszednem, nem az upsmon-t (régebbi típusú UPS-em van) – ezzel tökéletesen mûködik! Igaz, kicsit fapados (8 KB-os progi…), de legalább VAN! :-))))

      #1870277
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Jó hír Powercom UPS tulajoknak, hogy letölthetõ az UPSMON nevû felügyeleti progi Linux-os változata a http://www.pcmups.com.tw címrõl! (Mondjuk lehet, hogy már tudnak róla páran… :-)) ) A progi áramkimaradás esetén képes a gép leállítására a megadott paramétereknek megfelelõen! A dolog szépséghibája, hogy UHU alatt nem mûködik a progi, egyik COM porton se találja meg az UPS-t… (Jogosultságok stb. rendben vannak, a COM port is jó, a modemem vígan mûködik, a Wines verzió kifogástalan!) Ha valakinek van pozitív tapasztalata, írja meg!

        Enyac

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.