Radeonom életemben nem volt, de a zapping ( már jó pár topic témája volt ❗ ), kifagyiztatja az X-et. Jelenesetben más gond is lehet, mert a wine-d is fagy. Igaz bizonyos progiknál nálam is szétesett az X wine alatt, de le tudtam menni mély terminálba, és onnan lelõttem a wine-t. Radeonban majd vki segít, de a zappingot akkor sem ajálom!!!
Nem flame-nek szanom, de ha teheted, cserelj nvidiara.
Eddigi tapasztalatom a radeon kartyakkal:
Mukodnek tobbe kevesbe, meg szebb is a kepuk, de mire beallitod,
beleoszulsz.
nem tudom, hogy találkoztatok-e már ilyen problémával, de hátha tudtok nekem segíteni.
Szóval: Radeon9600 videókártyám van, amire feltelepítettem az ATI drivert, és mûködik is a 3D. A helyzet a következõ: ha elindítom a wine-t teljes képernyõn, vagy csak szimplán a zappingot, akkor elsötétül a képernyõ, és a monitor ledje el kezd villogni, mint ha a gép nem lenne bekapcsolva.