Szeretnék (uhu-linux alá) egy olyan programot, amibõl w*nes már ezer, vagyis ami összegyûjti a rádióállomásokat, s ha kell mp3-ba le is menti… (az utóbbi nem is olyan fontos, eddig az xmms-t használtam, de ennél jobb progit kérnék ezen a téren)
Tudom, itt nem a zenei stílusirányzatot kell kinyilatkoztatni, ezzel mindössze annyit akarok mondani, hogy nem jó megoldás az számomra, hogy kapcsold be HiFi-t, ott vannak az adók, mert én nem nyálas tücc-tüccöt szeretnék hallgatni 😛
(Ui.: bocsánat ha vkit megsértenék :rolleyes:)