Sziasztok!
Van egy problemam ami nagyon egeto es fontos lenne. Hogy tudom ugy beallitani, ha maradhatunk a wvdial nal, hogy visszahivast kezdemenyezhessek?
A RAS szerverben beallitottam a visszahivast, es tokeletesen mukodik(ha windows alol tarcsazok be). A RAS szerver nem Windows NT ahova behivok, hanem egy 3Com hardveres RAS szerver. A telefonszamot ahova vissza kell, hogy hivjon azt is beallitottam, azt sem kellene elkuldeni hanem automatikusan menne. Ez a problema nagyon fontos lenne, mivel sokat kell dolgoznom, de viszont akkor az itthoni telefonszamlan az egbe kialtana!:(
Koszonom a segitseget, ha tudtok adni!
udvozlettel,
Tamas