rtl-8029

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott rtl-8029

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1982486
    killall
    Felhasználó

      termeszetesen lehet 🙂
      nezd csak meg a configot 🙂
      (asszem older cards alatt van)

      #1982487
      pointux
      Felhasználó

        „széjjel gugliztam az agyam, de sokra nem mentem..”
        Annyira azért nem gugliztatd szét:
        http://www.google.com/search?hl=hu&inlang=…G=Keres%E9s&lr=

        Pl. egy debian lista
        http://lists.debian.org/debian-isp/2003/05/msg00221.html

        Pl. egy gentoo fórum
        http://forums.gentoo.org/viewtopic.php?t=12218%2006

        (Egyébként, mely a debian, vagy a gentoo tudásbázisaiban nincs benne – ált. mindkettõben benne van – az valószínûleg nincs is!)

        Vagy részlet a kernel dokumentációból:
        PCI NE2000 and clones support (see help) NE2K_PCI

        This driver is for NE2000 compatible PCI cards. It will not work
        with ISA NE2000 cards (they have their own driver, „NE2000/NE1000
        support” below). If you have a PCI NE2000 network (Ethernet) card,
        say Y and read the Ethernet-HOWTO, available from
        .

        This driver also works for the following NE2000 clone cards:
        RealTek RTL-8029 Winbond 89C940 Compex RL2000 KTI ET32P2
        NetVin NV5000SC Via 86C926 SureCom NE34 Winbond
        Holtek HT80232 Holtek HT80229

        Tehát csak néhány helyen található meg… 😀
        (Bocs, hogy szivatlak, de nem rossz szándékból teszem. Te már elég régen vagy itt, hogy szét kellene tudnod nézni.)

        #1982488
        gUHU
        Felhasználó

          Tehát csak néhány helyen található meg… 😀
          (Bocs, hogy szivatlak, de nem rossz szándékból teszem. Te már elég régen vagy itt, hogy szét kellene tudnod nézni.)
          [align=right][snapback]95184[/snapback][/align]

          tudom, valszeg rosszul kerestem, vagy nem elég figyelmesen 🙂
          köszi 🙂

          #1876882
          csaba
          Felhasználó

            Sziasztok!

            van valakinek tapasztalata, hyog a fenti karit miképpen
            lehet életre kelteni 2.6.x kernellel?
            széjjel gugliztam az agyam, de sokra nem mentem…

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.