Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › SB 128 -> Genius Sound Maker Live 5.1 hangkártya
- This topic has 8 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 20 years, 10 months telt el by
razoli.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-08-06-13:25 #2025508
Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.
2005-08-06-13:39 #2025509Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.
2005-08-06-13:40 #2025510… majd végrehajtani vasárnap. Ugyanis holnap veszek …
Gyorsan peregnek életed napjai.
2005-08-06-14:17 #2025511Gyorsan peregnek életed napjai.
[align=right][snapback]144310[/snapback][/align]A dani83-tól vettem vola a HWSW bolhán ugyanilyet, de ma találtam újonnan, garival, dobozosan (nem oem) Genius 5.1-et. Ezért ez megkatalizálta a folyamatot, és meg is vettem.
2005-08-06-14:18 #2025512Az érdekel, hogy alapból felismeri, hogy ki tudod használni az 5.1-et?
[align=right][snapback]144309[/snapback][/align]Az 5.1-et per pill nem tom’ kipróbálni, mert nincs belõtt 5.1-es hangfalrendszerem. 🙁
2005-08-06-14:31 #2025513Az 5.1-et per pill nem tom’ kipróbálni, mert nincs belõtt 5.1-es hangfalrendszerem. 🙁
[align=right][snapback]144327[/snapback][/align]Rendben, csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit alkot. Vezpult mit ír a hangkártyára?
2005-08-06-20:14 #2025514Rendben, csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit alkot. Vezpult mit ír a hangkártyára?
[align=right][snapback]144331[/snapback][/align]Ezt:
http://web.t-online.hu/bepe1979/bepegenius51soundcard.png
Tehát felismeri, hogy C-Media audio chipes Genis Sound Maker Value 5.1 van a P4P800-SE PCI slotjában, és a Vezérlõpult alatt látja, és a modult is betölti hozzá, zölddel kipipálja, hogy rendben van.
2005-08-06-20:26 #2025515Ezt:
http://web.t-online.hu/bepe1979/bepegenius51soundcard.png
Tehát felismeri, hogy C-Media audio chipes Genis Sound Maker Value 5.1 van a P4P800-SE PCI slotjában, és a Vezérlõpult alatt látja, és a modult is betölti hozzá, zölddel kipipálja, hogy rendben van.
2009-12-04-19:57 #1880327Sziasztok!
A totyik-címben látható hw-cserét próbálom majd végrehajtani vasárnap. Ugyanis holnap veszek egy Genius Sound Maker Live 5.1-es hangkártyát a régi Sound Blaster 128-as helyett. A kérdésem az, hogy UHU 1.2 az új hangcard berakása után fölismeri-e azt majd, vagy lesznek gondjaim vele?
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.