SB 128 -> Genius Sound Maker Live 5.1 hangkártya

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok SB 128 -> Genius Sound Maker Live 5.1 hangkártya

9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2025508
    bepe79
    Felhasználó

      Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.

      #2025509
      razoli
      Felhasználó

        Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.

        #2025510
        kisbetu
        Felhasználó

          … majd végrehajtani vasárnap. Ugyanis holnap veszek …

          Gyorsan peregnek életed napjai.

          #2025511
          bepe79
          Felhasználó

            Gyorsan peregnek életed napjai.
            [align=right][snapback]144310[/snapback][/align]

            A dani83-tól vettem vola a HWSW bolhán ugyanilyet, de ma találtam újonnan, garival, dobozosan (nem oem) Genius 5.1-et. Ezért ez megkatalizálta a folyamatot, és meg is vettem.

            #2025512
            bepe79
            Felhasználó

              Az érdekel, hogy alapból felismeri, hogy ki tudod használni az 5.1-et?
              [align=right][snapback]144309[/snapback][/align]

              Az 5.1-et per pill nem tom’ kipróbálni, mert nincs belõtt 5.1-es hangfalrendszerem. 🙁

              #2025513
              razoli
              Felhasználó

                Az 5.1-et per pill nem tom’ kipróbálni, mert nincs belõtt 5.1-es hangfalrendszerem.  🙁
                [align=right][snapback]144327[/snapback][/align]

                Rendben, csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit alkot. Vezpult mit ír a hangkártyára?

                #2025514
                bepe79
                Felhasználó

                  Rendben, csak kiváncsi vagyok rá, hogy mit alkot. Vezpult mit ír a hangkártyára?
                  [align=right][snapback]144331[/snapback][/align]

                  Ezt:

                  http://web.t-online.hu/bepe1979/bepegenius51soundcard.png

                  Tehát felismeri, hogy C-Media audio chipes Genis Sound Maker Value 5.1 van a P4P800-SE PCI slotjában, és a Vezérlõpult alatt látja, és a modult is betölti hozzá, zölddel kipipálja, hogy rendben van.

                  #2025515
                  razoli
                  Felhasználó

                    Ezt:

                    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepegenius51soundcard.png

                    Tehát felismeri, hogy C-Media audio chipes Genis Sound Maker Value 5.1 van a P4P800-SE PCI slotjában, és a Vezérlõpult alatt látja, és a modult is betölti hozzá, zölddel kipipálja, hogy rendben van.

                    #1880327
                    csaba
                    Felhasználó

                      Sziasztok!

                      A totyik-címben látható hw-cserét próbálom majd végrehajtani vasárnap. Ugyanis holnap veszek egy Genius Sound Maker Live 5.1-es hangkártyát a régi Sound Blaster 128-as helyett. A kérdésem az, hogy UHU 1.2 az új hangcard berakása után fölismeri-e azt majd, vagy lesznek gondjaim vele?

                    9 bejegyzés megtekintése - 1-9 / 9
                    • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.