screenshot

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ screenshot

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2016684
    razoli
    Felhasználó

      Egy roppant egyszerû kérdésem lenne: hogyan lehet SuSE-ben screenshotot csinálni? Mûxik valahogyan a PrintScreen gomb???

      #2016685
      Bbt
      Felhasználó

        import -crop 1024×768 -quality 100 xy.jpg

        #1879636
        csaba
        Felhasználó

          Egy roppant egyszerû kérdésem lenne: hogyan lehet SuSE-ben screenshotot csinálni? Mûxik valahogyan a PrintScreen gomb???

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.