screenshot Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › screenshot This topic has 2 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 1 month telt el by Bbt. 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Szerző Bejegyzés 2005-05-17-18:48 #2016684 razoliFelhasználó Egy roppant egyszerû kérdésem lenne: hogyan lehet SuSE-ben screenshotot csinálni? Mûxik valahogyan a PrintScreen gomb??? 2005-05-20-12:56 #2016685 BbtFelhasználó import -crop 1024×768 -quality 100 xy.jpg 2009-12-04-19:57 #1879636 csabaFelhasználó Egy roppant egyszerû kérdésem lenne: hogyan lehet SuSE-ben screenshotot csinálni? Mûxik valahogyan a PrintScreen gomb??? Szerző Bejegyzés 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés