SEG

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1909161
    fellow
    Felhasználó

      barmelyik modernebb jo, mivel a 2.4-es kernelben mar benne van a tulip modul (lehet, hogy elozoekben is, ez most igazsag szerint nem szamit igazan), ami ehhez a kartyahoz kell (‘modprobe tulip’, majd automatizald a betolteset); ha nagyon akarod, akkor az smc webhelyerol le lehet tolteni a 2.2/2.4 kernelekehez a modul forrasat, bar ennek telepitese elsore nem egyszeru;

      #1909162
      admin
      Adminisztrátor

        Ahoy,

        Szerintem a RTL8139too kell hozza. Ugy tudom realtek chip-es 100Mbit-es kartya.

        Udv: NZoli

        #1909163
        admin
        Adminisztrátor

          Ahoy,

          Szerintem a RTL8139too kell hozza. Ugy tudom realtek chip-es 100Mbit-es kartya.

          Udv: NZoli

          Ezzel szemben a gúgli csupa tulip.o találatot ad.

          #1909164
          admin
          Adminisztrátor

            a 1211TX megy a RTL8139too modullal, a 1255 már a tulipot használja.

            #1909165
            admin
            Adminisztrátor
              #1909166
              admin
              Adminisztrátor

                Hi!
                Pontosan ez a kártyám van a RH9 -ben (most néztem meg) és a tulip jó hozzá, 100%.
                Vagy bõbeszédû voltam ?
                Lac.

                #1870093
                csaba
                Felhasználó

                  Sziasztok!

                  Meg tudnátok mondani, hogy melyik Linux támogatja az SMC 1255TX -hálózati kártyát?
                  Válaszaitok a [email protected] -címre várom!

                  Köszönettel:
                  Gaboo

                7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.