már régóta szenvedek, de nem tudok még mindig UHU alatt NETezni.
Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!
Szevasz!
Elõször is engedd meg, hogy üdvözöljelek a Linuxfórum felhasználói között.
Másodszor azt a kis észrevételt engedd meg, hogy megemlítsem, más alatt sem tudsz netezni. Fórumozni legalábbis úgy látom, nem tudsz. Még. Persze megtanulhatsz, csak nagyon erõsen akarni kell.
Kérlek, nézz rá a fórum fõoldalára. Több fõtémára osztották, ezek címét a széles sötét csíkon olvashatod.
Mint látod, kérdésedet rossz helyen, a fórum mûködési hibáit bejelentõ részlegben tetted fel.
Azért, hogy segítsek válaszadókat szerezni, kérdésedet most áthelyezem az UHU-témák közé.