Segítségkérés ADSL-kapcsolat létrehozásában

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Segítségkérés ADSL-kapcsolat létrehozásában

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1988887
    kisbetu
    Felhasználó

      már régóta szenvedek, de nem tudok még mindig UHU alatt NETezni.

      Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!

      Szevasz!

      Elõször is engedd meg, hogy üdvözöljelek a Linuxfórum felhasználói között.
      Másodszor azt a kis észrevételt engedd meg, hogy megemlítsem, más alatt sem tudsz netezni. Fórumozni legalábbis úgy látom, nem tudsz. Még. Persze megtanulhatsz, csak nagyon erõsen akarni kell.

      Kérlek, nézz rá a fórum fõoldalára. Több fõtémára osztották, ezek címét a széles sötét csíkon olvashatod.

      Mint látod, kérdésedet rossz helyen, a fórum mûködési hibáit bejelentõ részlegben tetted fel.
      Azért, hogy segítsek válaszadókat szerezni, kérdésedet most áthelyezem az UHU-témák közé.

      #1988888
      paca5
      Felhasználó

        Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!
        Elõre is köszi
        [align=right][snapback]101900[/snapback][/align]

        Milyen adsl modemed van?? Ugye nem usb-s kütyü??

        #1988889
        admin
        Adminisztrátor

          Hi!

          Remélem tudtok nekem segíteni, mert már régóta szenvedek, de nem tudok még mindig UHU alatt NETezni. Elindítom az adsl-setup -ot, beállítok mindent, még a kiszolgáló IP címét is megkerestem, erre mindig a következõ hibaüzenetet dobja:

          /usr/sbin/adsl-start: line193: 2710 Terminated  $CONNECT „$@” >/dev/null 2>&1

          Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!
          Elõre is köszi
          [align=right][snapback]101900[/snapback][/align]

          Az adsl modem hogyan csatlakozik a géphez?
          Hálókari, vagy USB?

          #1988890
          kelemengabor
          Felhasználó
            #1877381
            csaba
            Felhasználó

              Hi!

              Remélem tudtok nekem segíteni, mert már régóta szenvedek, de nem tudok még mindig UHU alatt NETezni. Elindítom az adsl-setup -ot, beállítok mindent, még a kiszolgáló IP címét is megkerestem, erre mindig a következõ hibaüzenetet dobja:

              /usr/sbin/adsl-start: line193: 2710 Terminated $CONNECT „$@” >/dev/null 2>&1

              Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!
              Elõre is köszi

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.