Sziasztok!
Van egy oriasi kerdesem, amivel mar tobb honapja
kuzdok, de eddig eredmenytelenul.
A gondom az, hogy a hangkartyam sajnos nem igazan
akar mukodni megfeleloen, sajnos nem tudom
vezerelni a pcm-jet ami miatt csak vagy tok suket
vagy maxon szol a kartya (koztes erteket a
hangeroszabalyzoval be tudok allitani de a
pcm miatt elegge fapados a felhasznalasa, hiszen a
legtobb program pont a PCM-mel finomhangolhato (E
problema miatt sajnos az xmms illetve az mplayer
sem hasznalhato megfeleloen, hiszen ezek ezt a
szabalyzast hasznaljak mukodesuk kozbeni
hangerovaltoztatashoz). Neztem az UHU es az ALSA honlapjat
de ott sem talaltam erre megfelelo megoldast.
Ja az UHU a megfelelo driver huzza be a rendszerbe
bootolasnal ez az intel8x0-nak felel meg, hozza
pedig az AC97-es codecet csatolja be
A kerdesem az lenne nincs e valakinek valami
otlete a mert en kifogytam
Segitsegeteket elore is koszonom
—
Udvozlettel
Yonas