Mindenem van, csak tapasztalatom nincs etéren.Igaz, már kb. 2 éve szemezgetek a Linux-szal, de sosem volt idöm komolyan nekiesni.Keresgettem azt a disztribet, amelyik számomra a legideálisabb, ezért qrva sok +fordult a kezem alatt, van is egy rakat, de asszem most +találtam.Eddig az UHU volt a favorit,lehet,h. vissza is pakolom,de a SuSE8.2-be elsõ látásra…csak szokatlan az UHU után.+ csinál érdekes dolgokat, de ezt majd a SuSe fórumban +kérdezem.Nem tud vki tanácsot adni a géphez?Azt elfelejtettem írni, hogy a winyó 850-es.
Kikay