Startx

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1958348
    pomm
    Felhasználó

      vezpult, futási szinteket beállítod, vagy tiltod alapból a gdm és/vagy kdm indulását vagy szerkeszted a /boot/grub/menu.lst sor vége quit 3

      üdv

      #1875045
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok!

        UHU alatt hogyan lehet beállítani, hogy ne induljon automatikusan az X?
        Majd én belépek és elindtom.:-)

        Köszi
        The Eagle

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.