Startx Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Startx This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 21 years, 11 months telt el by pomm. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2004-07-05-15:30 #1958348 pommFelhasználó vezpult, futási szinteket beállítod, vagy tiltod alapból a gdm és/vagy kdm indulását vagy szerkeszted a /boot/grub/menu.lst sor vége quit 3 üdv 2009-12-04-19:56 #1875045 csabaFelhasználó Sziasztok! UHU alatt hogyan lehet beállítani, hogy ne induljon automatikusan az X? Majd én belépek és elindtom.:-) Köszi The Eagle Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés