Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Sürgõs!UHU-LInux+XPDE ablakkezelõ telepítése
- This topic has 3 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 2 months telt el by
razoli.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-04-16-20:24 #2012784
xiaxtok!
Naon sürgõs lenne a fennt említett ablakkezelõt feltelepítenem uhu-linux alá, viszont a readme-jében csak redhat linuxra van teljes leírás, illetve elötte egy általános leírás, amelyel azonban nem müködik uhu alatt az xpde.
a http://www.xpde.com-ról a
xpde-0.4.0-20030730.tar.gz
file-t töltöttem le. Ebben a csomagban található az install fájl, amiben a telepítési segédlet le van írva (fennt már írtam róla).
Szóval ha megtenné valaki, aki ért ablakkezelõ telepítéséhez linux alatt, és megnézné nekem ezt a fájlt, illetve ablakkezelõt, hogy hogyan lehetne uhu alá feltenni annak naon megköszönném. Esetleg aki már eddig is haxnált xpde-t elmagyarázhatná nekem a történetet. Naon fontos lenne
Elõre is köszi!
ofcourse
[align=right][snapback]130300[/snapback][/align]Namost egyszer én feltettem a fent említett holmit (kb 5 percig volt fenn…) kb így:
terminál:
‘su’
‘apt-get install xpde’
ha így nem megy, akkor látogass el a http://ubk.uhulinux.hu -ra és nézz szét ott (esetleg a sources.list-be vedd fel a deb kezdetû sorokat)2005-04-16-20:24 #2012785xiaxtok!
Naon sürgõs lenne a fennt említett ablakkezelõt feltelepítenem uhu-linux alá, viszont a readme-jében csak redhat linuxra van teljes leírás, illetve elötte egy általános leírás, amelyel azonban nem müködik uhu alatt az xpde.
a http://www.xpde.com-ról a
xpde-0.4.0-20030730.tar.gz
file-t töltöttem le. Ebben a csomagban található az install fájl, amiben a telepítési segédlet le van írva (fennt már írtam róla).
Szóval ha megtenné valaki, aki ért ablakkezelõ telepítéséhez linux alatt, és megnézné nekem ezt a fájlt, illetve ablakkezelõt, hogy hogyan lehetne uhu alá feltenni annak naon megköszönném. Esetleg aki már eddig is haxnált xpde-t elmagyarázhatná nekem a történetet. Naon fontos lenne
Elõre is köszi!
ofcourse
[align=right][snapback]130300[/snapback][/align]xia!
naon fontos lene, ha leírnád, mien xibát íxt xki nexed ax telexpítõ.2005-04-16-20:30 #2012786Kiegészítésképpen:
Uhu verziót nem írtál, az ubk-n (most néztem meg) az Uhu linux 1.1-hez létezik xpde csomag2009-12-04-19:57 #1879272xiaxtok!
Naon sürgõs lenne a fennt említett ablakkezelõt feltelepítenem uhu-linux alá, viszont a readme-jében csak redhat linuxra van teljes leírás, illetve elötte egy általános leírás, amelyel azonban nem müködik uhu alatt az xpde.
a http://www.xpde.com-ról a
xpde-0.4.0-20030730.tar.gz
file-t töltöttem le. Ebben a csomagban található az install fájl, amiben a telepítési segédlet le van írva (fennt már írtam róla).
Szóval ha megtenné valaki, aki ért ablakkezelõ telepítéséhez linux alatt, és megnézné nekem ezt a fájlt, illetve ablakkezelõt, hogy hogyan lehetne uhu alá feltenni annak naon megköszönném. Esetleg aki már eddig is haxnált xpde-t elmagyarázhatná nekem a történetet. Naon fontos lenne
Elõre is köszi!
ofcourse -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.