Sürgõs!UHU-LInux+XPDE ablakkezelõ telepítése

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Sürgõs!UHU-LInux+XPDE ablakkezelõ telepítése

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2012784
    razoli
    Felhasználó

      xiaxtok!
      Naon sürgõs lenne a fennt említett ablakkezelõt feltelepítenem uhu-linux alá, viszont a readme-jében csak redhat linuxra van teljes leírás, illetve elötte egy általános leírás, amelyel azonban nem müködik uhu alatt az xpde.
      a http://www.xpde.com-ról a
      xpde-0.4.0-20030730.tar.gz
      file-t töltöttem le. Ebben a csomagban található az install fájl, amiben a telepítési segédlet le van írva (fennt már írtam róla).
      Szóval ha megtenné valaki, aki ért ablakkezelõ telepítéséhez linux alatt, és megnézné nekem ezt a fájlt, illetve ablakkezelõt, hogy hogyan lehetne uhu alá feltenni annak naon megköszönném. Esetleg aki már eddig is haxnált xpde-t elmagyarázhatná nekem a történetet. Naon fontos lenne
      Elõre is köszi!
            ofcourse
      [align=right][snapback]130300[/snapback][/align]

      Namost egyszer én feltettem a fent említett holmit (kb 5 percig volt fenn…) kb így:
      terminál:
      ‘su’
      ‘apt-get install xpde’
      ha így nem megy, akkor látogass el a http://ubk.uhulinux.hu -ra és nézz szét ott (esetleg a sources.list-be vedd fel a deb kezdetû sorokat)

      #2012785
      kisbetu
      Felhasználó

        xiaxtok!
        Naon sürgõs lenne a fennt említett ablakkezelõt feltelepítenem uhu-linux alá, viszont a readme-jében csak redhat linuxra van teljes leírás, illetve elötte egy általános leírás, amelyel azonban nem müködik uhu alatt az xpde.
        a http://www.xpde.com-ról a
        xpde-0.4.0-20030730.tar.gz
        file-t töltöttem le. Ebben a csomagban található az install fájl, amiben a telepítési segédlet le van írva (fennt már írtam róla).
        Szóval ha megtenné valaki, aki ért ablakkezelõ telepítéséhez linux alatt, és megnézné nekem ezt a fájlt, illetve ablakkezelõt, hogy hogyan lehetne uhu alá feltenni annak naon megköszönném. Esetleg aki már eddig is haxnált xpde-t elmagyarázhatná nekem a történetet. Naon fontos lenne
        Elõre is köszi!
              ofcourse
        [align=right][snapback]130300[/snapback][/align]

        xia!
        naon fontos lene, ha leírnád, mien xibát íxt xki nexed ax telexpítõ.

        #2012786
        razoli
        Felhasználó

          Kiegészítésképpen:
          Uhu verziót nem írtál, az ubk-n (most néztem meg) az Uhu linux 1.1-hez létezik xpde csomag

          #1879272
          csaba
          Felhasználó

            xiaxtok!
            Naon sürgõs lenne a fennt említett ablakkezelõt feltelepítenem uhu-linux alá, viszont a readme-jében csak redhat linuxra van teljes leírás, illetve elötte egy általános leírás, amelyel azonban nem müködik uhu alatt az xpde.
            a http://www.xpde.com-ról a
            xpde-0.4.0-20030730.tar.gz
            file-t töltöttem le. Ebben a csomagban található az install fájl, amiben a telepítési segédlet le van írva (fennt már írtam róla).
            Szóval ha megtenné valaki, aki ért ablakkezelõ telepítéséhez linux alatt, és megnézné nekem ezt a fájlt, illetve ablakkezelõt, hogy hogyan lehetne uhu alá feltenni annak naon megköszönném. Esetleg aki már eddig is haxnált xpde-t elmagyarázhatná nekem a történetet. Naon fontos lenne
            Elõre is köszi!
            ofcourse

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.