Köszönöm a segítséget! Átállítottam GDM-re a bejelentkezőképernyőt, bejelentkeztem, de a KDE használhatatlan volt, szinte nem lehetett semmire sem kattintani. Kis „problémaelemzés” után rájöttem, hogy a 3D gyorsítás nincs bekapcsolva. Bekapcsoltam és máris jó volt a KDE, és a Compiz is működött. Gondoltam kipróbálom KDM-mel is, és meglepetésemre azzal is működik a Compiz. Szóval igazából nem tudom mi oldotta meg a problémát, de most működik… 🙂
Köszönöm a segítséget! Átállítottam GDM-re a bejelentkezőképernyőt, bejelentkeztem, de a KDE használhatatlan volt, szinte nem lehetett semmire sem kattintani. Kis „problémaelemzés” után rájöttem, hogy a 3D gyorsítás nincs bekapcsolva. Bekapcsoltam és máris jó volt a KDE, és a Compiz is működött. Gondoltam kipróbálom KDM-mel is, és meglepetésemre azzal is működik a Compiz. Szóval igazából nem tudom mi oldotta meg a problémát, de most működik… 🙂