Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › Suse 7.3 frissítés – CD-írás IDE-s íróval – ide-scsi modul
- This topic has 21 hozzászólás, 9 résztvevő, and was last updated 20 years, 5 months telt el by
amatour.
-
SzerzőBejegyzés
-
2006-01-29-16:52 #2047797Macskajancsi wrote:Jól elvagyunk így egymás közt. 😀
Csak a kérdezõ nem jelentkezik. Pedig legalább néhány korsó virtuális sört küldhetne. :poketoungeb:
Nem szeretem a sört. 😡
Bort, bort, békességet.2006-01-29-16:55 #2047798„A 7.3 2001 õszén jött ki, ha jól emlékszem, akkor már P4-es procik kaphatóak voltak….”
Attól, még vígan fut p1-en is, mint, ahogy a 8.akármi is:) a 10.0, meg nem 🙂
Arról, meg, hogy milyen hw-re lehet… fél éve még volt p1-esem, és magamból indultam ki… mármint, hogy akár neki is lehet ilyen 🙂„Jól elvagyunk így egymás közt.”
Most már mégjobban :)))„Pedig legalább néhány korsó virtuális sört küldhetne.”
2006-01-29-16:55 #2047799„Nem szeretem a sört. mad
Bort, bort, békességet.”
majd keresünk azt is :)))))2006-01-29-21:29 #2047800gyári 7.3-am van az õsszel még bírkóztam vele 1kicsit:D nekem nemvolt gondom a cdírással , érdekes hogy cd-t írni csak root-kent tudtam.
2006-01-29-21:32 #2047801Macskajancsi wrote:Azért az szép, hogy 4 évig nem frissítetted…. :wink1:2006-01-30-02:40 #2047802Nem hiszem, hogy P2-n a 10es Suse nagyon fickándozna, fõleg a 3.4-es KDE-vel. Szerintem ha Suse 10-et akarsz rá tenni akkor valami kisebb ablakkezelõt használj (pl.: Xfce ), ami nem lassítja le annyira.
Kivéve ha nagyon sok RAM-od van.2006-01-30-19:33 #2047803Már látom, hogy fejlesztenem kell a gépet.
Köszönöm a tippeket!2006-01-30-19:59 #2047804cyberass wrote:Szerintem ha Suse 10-et akarsz rá tenni akkor valami kisebb ablakkezelõt használj (pl.: Xfce ), ami nem lassítja le annyira.nincs benne xfce…
2006-01-30-22:00 #2047805nincs benne xfce…
Azt nem tudtam :blush: Régebben használtam süsüt, akkor is KDE-vel.
De Google ezen is segít 🙂
http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=19869&package_id=131509&release_id=3711712006-02-01-17:07 #2047806Lenne még egy kérdésem.
Addig is, amíg ez a hardverem van, vagyis nem tudom a disztribet frissíteni, a konkrét szükségleteimhez szerettem volna egy-két szoftvert installálni (pl. realplayer, openoffice). Már zúg a fejem a sok Gyik-tól meg Howto-tól, azt hiszem, elvesztettem az áttekintést, nem boldogulok. Olyan könyvtárak kellenének, ami nekem nincs, meg ilyesmi (glibc2, gtk2…).
Tudnátok ajánlani valami kezdõknek szóló jó leírást a szoftvertelepítésrõl? Hátha pont azt nem láttam. (Lehet angol vagy német is.) -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.