SuSE linux 9.3 vs. telnet-server

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ SuSE linux 9.3 vs. telnet-server

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2032291
    Macskajancsi
    Felhasználó
      davinor wrote:
      Sziasztok! Szeretnék telnet-servert indítani, úgyhogy feltettem a telepítõ cd-rõl yast-tal. Viszont mikor indítanám a szervert, a yast azt mondja:

      ‘Ezeket a csomagokat még telepíteni kell:’

      és semmi csomagnév meg ilyenek. megnéztem nincs ott a telnetd ahol lennie kéne (/usr/sbin/telnetd)

      #1880863
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok! Szeretnék telnet-servert indítani, úgyhogy feltettem a telepítõ cd-rõl yast-tal. Viszont mikor indítanám a szervert, a yast azt mondja:

        ‘Ezeket a csomagokat még telepíteni kell:’

        és semmi csomagnév meg ilyenek. megnéztem nincs ott a telnetd ahol lennie kéne (/usr/sbin/telnetd)

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.