SuSE linux 9.3 vs. telnet-server Kezdőlap › Fórumok › SuSE Linux › SuSE kezdõ › SuSE linux 9.3 vs. telnet-server This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 20 years, 9 months telt el by Macskajancsi. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2005-09-28-11:25 #2032291 MacskajancsiFelhasználó davinor wrote: Sziasztok! Szeretnék telnet-servert indítani, úgyhogy feltettem a telepítõ cd-rõl yast-tal. Viszont mikor indítanám a szervert, a yast azt mondja: ‘Ezeket a csomagokat még telepíteni kell:’ és semmi csomagnév meg ilyenek. megnéztem nincs ott a telnetd ahol lennie kéne (/usr/sbin/telnetd) 2009-12-04-19:57 #1880863 csabaFelhasználó Sziasztok! Szeretnék telnet-servert indítani, úgyhogy feltettem a telepítõ cd-rõl yast-tal. Viszont mikor indítanám a szervert, a yast azt mondja: ‘Ezeket a csomagokat még telepíteni kell:’ és semmi csomagnév meg ilyenek. megnéztem nincs ott a telnetd ahol lennie kéne (/usr/sbin/telnetd) Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés