Miért kell minden újjoncot megkérni arra, hogy olvasson legalább topic címet???????? Mondjam vagy mutassam, hogy ez UHU-s topic
Mellesleg, hogy ne csak lebaltázzalak… tök mindegy milyen fájlrendszer van a vinyódon, attól még meg kellene találnia a vinyót. Telepíteni meg fat-ra úgysem tudod! Szal bemész a süsü topicba és rákérdezel. Persze ennél több infit adj, mert a „nem találja a vinyót”-ból a kutya nem fog tudni segíteni…
TElepiteni szeretném a suse linux 9.2-t, de az elején már ki nyomja hogy nem talál vinyot,particionáltam már az adott területett linux-nak -fat 32 stb mégse talál vinyot.?????????