suse linux9.2 telepitése win xp mellé?

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ suse linux9.2 telepitése win xp mellé?

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1981670
    pomm
    Felhasználó

      Miért kell minden újjoncot megkérni arra, hogy olvasson legalább topic címet???????? Mondjam vagy mutassam, hogy ez UHU-s topic

      Mellesleg, hogy ne csak lebaltázzalak… tök mindegy milyen fájlrendszer van a vinyódon, attól még meg kellene találnia a vinyót. Telepíteni meg fat-ra úgysem tudod! Szal bemész a süsü topicba és rákérdezel. Persze ennél több infit adj, mert a „nem találja a vinyót”-ból a kutya nem fog tudni segíteni…

      #1981671
      kisbetu
      Felhasználó

        Miért kell minden újjoncot megkérni arra, hogy olvasson legalább topic címet???????? Mondjam vagy mutassam, hogy ez UHU-s topic

        Azért, mert történelmileg úgy alakult, hogy a cím csak „Telepítés”, kimaradt belõle a zuhu.

        (Viszont akkor most átdobom a SUSE kezdõbe.)

        #1876799
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok !!!

          TElepiteni szeretném a suse linux 9.2-t, de az elején már ki nyomja hogy nem talál vinyot,particionáltam már az adott területett linux-nak -fat 32 stb mégse talál vinyot.?????????

          mi a meg oldás?
          segitsetek
          :blink:

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.