/Robic2ek/
Mondjuk én Pécsi vagyok, de azért még érdekel, hogy az rc2-nél iso formátumban le van zárva CD? Mert szeretmék felírni hozzá mást is kiegészítésként.
A levélbe foglalja bele a saját email címét, sajnos próbált tõlem kérni valaki Linux cd-t amit No_name@syntax_error.hu címre nem sikerült kapcsolat miatt nem tudtam megoldani .
Valószínû valami hiba folytán nem jutott el az email cím csak az email.
Azért írtam le mert a levélben benne foglalatot szokta olvasni ezt a fórumot és hátha magára ismer.
Személyiségi jogok miatt nem írtam nevet.