Kezdőlap › Fórumok › Videokártyák › Egyéb › Szintén egy ATI problémás…(9800PRO)
- This topic has 52 hozzászólás, 7 résztvevő, and was last updated 18 years, 9 months telt el by
XyDoTs.
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-09-07-21:28 #2131888
Arra ertettem, hogy egy nagy rakas szoveg beillesztese helyett olvashatobb lett volna egy csatolt fajl.
A leirassal jutottal valamire?2007-09-07-21:28 #2131889Arra ertettem, hogy egy nagy rakas szoveg beillesztese helyett olvashatobb lett volna egy csatolt fajl.
A leirassal jutottal valamire?2007-09-08-07:53 #2131890Kidöltem… kb arra! Majd a mai nap folyamán játszadozom vele, elöbb-utobb ugy is jó lesz 🙂
2007-09-08-07:53 #2131891Kidöltem… kb arra! Majd a mai nap folyamán játszadozom vele, elöbb-utobb ugy is jó lesz 🙂
2007-09-08-09:35 #2131892XyDoTs wrote:Kidöltem… kb arra! Majd a mai nap folyamán játszadozom vele, elöbb-utobb ugy is jó lesz 🙂így nem ha nem lehet betölteni:
(EE) AIGLX error: dlsym for __driCreateNewScreen_20050727 failed(/usr/lib/dri/fglrx_dri.so: undefined symbol:__driCreateNewScreen_20050727)
(EE) AIGLX: reverting to software rendering2007-09-08-09:35 #2131893XyDoTs wrote:Kidöltem… kb arra! Majd a mai nap folyamán játszadozom vele, elöbb-utobb ugy is jó lesz 🙂így nem ha nem lehet betölteni:
(EE) AIGLX error: dlsym for __driCreateNewScreen_20050727 failed(/usr/lib/dri/fglrx_dri.so: undefined symbol:__driCreateNewScreen_20050727)
(EE) AIGLX: reverting to software rendering2007-09-08-12:28 #2131894És mit kellene tennem, hogy be lehessen tölteni? Egyátalán hol tudom azt megnézni, hogy a kernelemben van e agp támogatás vagy nincs…
2007-09-08-12:28 #2131895És mit kellene tennem, hogy be lehessen tölteni? Egyátalán hol tudom azt megnézni, hogy a kernelemben van e agp támogatás vagy nincs…
2007-09-08-13:35 #2131896fgrep -i agp /usr/src/linux/.config –> ez kene legyen
fgrep -i drm /usr/src/linux/.config –> ez nem kene legyen 🙂Amugy meg Aiglx nem is lesz, Composite Disable kell legyen ATI-nak, csak ugy megy fglrx. Amugy probalj egy olyat hogy modprobe fglrx , es nezd meg hogy betoltie a modult, ha nem ir semmit akkor betolti ha kiirja hogy not found akkor problema van.
2007-09-08-13:35 #2131897fgrep -i agp /usr/src/linux/.config –> ez kene legyen
fgrep -i drm /usr/src/linux/.config –> ez nem kene legyen 🙂Amugy meg Aiglx nem is lesz, Composite Disable kell legyen ATI-nak, csak ugy megy fglrx. Amugy probalj egy olyat hogy modprobe fglrx , es nezd meg hogy betoltie a modult, ha nem ir semmit akkor betolti ha kiirja hogy not found akkor problema van.
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.