Vettem 1 gepet, P4, Abit IS7-V2es alaplappal, DVD lejatszoval. Berakom a RH 8.0 telepito cd-t, bootolok, erre a telepito megkerdezi, hol vannak a csomagok, ha nem tiltom le az alaplapi lant, a cdrom es a harddisk meg se jelenik, de egyebkent meg kiirja, hogy nem talalja a cdromot, es scsi-t keres, ami meg nincs is. Ez csak azert vicc, mert ugye cdrol bootolok. Suse telepitoje ue., xp meg felment siman. Tud erre vki vmi gyogyirt?
[align=right][snapback]106116[/snapback][/align]
RedHat 8.0 rilizelese: 2002/09/30
Szal szvsz felejtos hisz parat alszuk mar 2005 van.
Hasznalj fedorat ha r6-ra gerjecc.
Vettem 1 gepet, P4, Abit IS7-V2es alaplappal, DVD lejatszoval. Berakom a RH 8.0 telepito cd-t, bootolok, erre a telepito megkerdezi, hol vannak a csomagok, ha nem tiltom le az alaplapi lant, a cdrom es a harddisk meg se jelenik, de egyebkent meg kiirja, hogy nem talalja a cdromot, es scsi-t keres, ami meg nincs is. Ez csak azert vicc, mert ugye cdrol bootolok. Suse telepitoje ue., xp meg felment siman. Tud erre vki vmi gyogyirt?