Sziasztok!
Régóta használok Linuxot, de még nem vettem észre a következõt:
Bekapcsoltam, a Kde rendszer hangjelzéseit.
A play nevû parancsot használok a hangok lejátszására.
SUSE 9.2 a rendszerem.
Ha pl: zenét hallgatok az XMMS-en és közbe kapok egy üzit a Kopeten
(ekkor ugyebár hangot kellene lejátszania) nem hallom nincs hangjelzés
mert az XMMS használja éppen s amikor lemegy az épp aktuális szám
akkor hallom csak meg!
Próbáltam már álligatni a hangkimeneteket (OSS, Alsa)
kombinálgattam õket (kde az oss hsználja az Xmms is
aztán felváltva, de a probléma megmaradt! 🙁
Tehát egyszerre több eszköz nem tudja használni a hangszolgáltatás?
Egy ac97-es integrált hangkarim van.