Több hang egy szerre ?????

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ Több hang egy szerre ?????

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1997329
    aty
    Felhasználó

      ESD
      De ez már kismillió témában ki lett itt tárgyalva. Keresgélj.

      #1997330
      admin
      Adminisztrátor

        ESD
        De ez már kismillió témában ki lett itt tárgyalva. Keresgélj.
        [align=right][snapback]111278[/snapback][/align]

        Köszi!

        #1877992
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Régóta használok Linuxot, de még nem vettem észre a következõt:

          Bekapcsoltam, a Kde rendszer hangjelzéseit.
          A play nevû parancsot használok a hangok lejátszására.
          SUSE 9.2 a rendszerem.
          Ha pl: zenét hallgatok az XMMS-en és közbe kapok egy üzit a Kopeten
          (ekkor ugyebár hangot kellene lejátszania) nem hallom nincs hangjelzés
          mert az XMMS használja éppen s amikor lemegy az épp aktuális szám
          akkor hallom csak meg!

          Próbáltam már álligatni a hangkimeneteket (OSS, Alsa)
          kombinálgattam õket (kde az oss hsználja az Xmms is
          aztán felváltva, de a probléma megmaradt! 🙁

          Tehát egyszerre több eszköz nem tudja használni a hangszolgáltatás?

          Egy ac97-es integrált hangkarim van.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.