Köszi! Most aztán van már mindenféle media player VLC, Real Player, MPlayer, Banshee, Xine Media Player, Amarok, Audacious és még sokan mások. Már nem is hivatkozik a totemre, viszont a két dvd lejátszó közül az egyiken rengeteg hibaüzenetet ír ki, a másikon pedig xine: input plugin for MRL [dvd:/]. Elindul a menüig és aztán semmi.
A Totemmel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy bár az alkalmazások közt nem is találom, de amikor DVD-t (gyári) helyezek be a lejátszók valamelyikébe, ezzel az üzivel kezd, hogy le ugyan nem tudja játszani, de vannak hozzá bővítmények, amiket ha letöltök, már képes lesz rá. Namármost én kerestem ezeket, de egyszerűen nem találom sehol. Az MPlayert egyszer megpróbáltam telepíteni, de nekem eddig nem sikerült, így talán ez lehet a jobb?????