Bocsi az új topicért, de mindjárt restart és nem találtam a régit…
Szal kernel faq-ja fellownak király, de van vhol arról leírás, hogy amennyiben tv kártyát és lircet szeretnék használni, milyen kernel modulokra van szükségem? Mert lassú, hosszadalmas kikisérletezgetéssel tuti megtalálnám, de ehhez vhogy most nem érzek késztetést.
Alapproblémám, hogy a kworld tv tuner és a hozzátartozó távirányító elindul a slack 10.0 2.4.26-os kernelével, de semmi mással. Azt kevésbé hiszem, hogy az új kernelek nem támogatják azt, amit a régebbiek támogattak, tehát itt más a probléma. Azt se javasoljátok, hogy az i2c és a video-ra vonatkozó dolgokat tegyem mind modulba, mert ezen már túl vagyok, de így sem megy. Szóval várom az 5leteket…
Köszi