Sax2ben nekem alapból csak 1 monitort lát..vannak kártya beállítások de nem tom mit h.an!? (lásd csatolást..ha segít)
Haladnék tovább a Tv-tuner vonalon picit..nem szeretnék nagyon off!
Yastban már korábban is megtaláltam..de ott el is akadtam mivel leszedte a telepcdrõl ami kellett neki és semmi eredmény csatornakeresésnél nincs! Ezért gondolom azt h. valamit manuálisan kell beállítani de nem tudom. hol és mit.. Thx.
Elbóklászol az nvidia honlapjához, letöltöd a drivert, és a leírást.
Telepíted.
Az xorg.confban megcsinálod a bejegyzést a leírás alapján.
Ettõl lesz két monitorod.