Uhu 1.2 + Suse 9.1 personal

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Uhu 1.2 + Suse 9.1 personal

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1982208
    kisbetu
    Felhasználó

      Ha felrakom utolagosan a Suse 9.1 iso-t a /dev/hda4 particiora

      Nem úgy tûnik, hogy ISO-t akarsz feltenni. Ugye TELEP

      #1982209
      admin
      Adminisztrátor

        Nem úgy tûnik, hogy ISO-t akarsz feltenni. Ugye TELEP

        #1876852
        csaba
        Felhasználó

          Hello!

          Ha felrakom utolagosan a Suse 9.1 iso-t a /dev/hda4 particiora, akkor el tudom utana inditani a /dev/hda2-n levo Uhu-mat? Suse telepitesekor meg lehet ezt adni a rendszerbetoltojenek?
          Az nem baj, ha ugyanazt a swap particiot hasznaljak(/dev/hda3)?
          A /dev/hda1-en fat32 van.

          Elore is kosz a valaszt!

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.