Sziasztok
Telepitettem a az uhu 2.0-ás változatott , minden ment tökéletesen még a netem is,ám amikor frissitettem ami szintén sikerült nem fogadja el az azonositot és a jelszot amit telepitéskor adtam meg,ilyenkor mi a teendő.Jelenleg Slaxal vagyok fent,valaki akinek volt már hasonlo problémája?
Köszi