UHU 2.0 frissités után lokalhost belépési gond

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok UHU 2.0 frissités után lokalhost belépési gond

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2081116
    uzsolt
    Felhasználó

      Konzolon se tudsz bejelentkezni? (ctrl+alt+F1)

      #1885022
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok
        Telepitettem a az uhu 2.0-ás változatott , minden ment tökéletesen még a netem is,ám amikor frissitettem ami szintén sikerült nem fogadja el az azonositot és a jelszot amit telepitéskor adtam meg,ilyenkor mi a teendő.Jelenleg Slaxal vagyok fent,valaki akinek volt már hasonlo problémája?
        Köszi

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.