UHU csomagkezelõ

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1976386
    Bbt
    Felhasználó

      Sziasztok!

      Mindezidáig nem volt problémám a csomagkezelõvel.

      tegnap szerettem volna feltenni a Trigger -játékot, de a csomagkezelõ ezt a hibát irja ki:
      ” Couldn’t stat source package list http://uhu.linuxuser.hu ./ Packages (/var/state/apt/lists/uhu.linuxuser.hu_blaci_1.1_._Packages) – stat (2 Nem létezõ fájl vagy könyvtár)

      Couldn’t stat source package list http://uhu.linuxuser.hu ./ Packages (/var/state/apt/lists/uhu.linuxuser.hu_blaci_1.1_._Packages) – stat (2 Nem létezõ fájl vagy könyvtár)

      ha átirom a listán http://ftp.ubk.uhulinux – ra akkor is ugyanez a helyzet.
      ha kikapcsolom, nincs hibaüzenet, a többit betölti rendesen.

      Nálam ugy látszik blaci  programjai nem akarják az igazságoz.  😀

      Mi lehet a probléma?
      [align=right][snapback]87679[/snapback][/align]

      mi van az apt sources.list-ben? a csomag ott van a szerveren.

      #1976387
      admin
      Adminisztrátor

        Mindenkinek igaza volt 🙂 A fájl ott volt a helyén, csak megsérült.
        Ha legközelebb ilyesmi elõfordul, jelezzétek nekem légyszives. Akkor hamarabb tudom javítani.
        A linuxforumon már rendben van, az ubk-ra meg elõbb-utóbb átkerül.

        #1976388
        Bbt
        Felhasználó

          Mindenkinek igaza volt 🙂 A fájl ott volt a helyén, csak megsérült.
          Ha legközelebb ilyesmi elõfordul, jelezzétek nekem légyszives. Akkor hamarabb tudom javítani.
          A linuxforumon már rendben van, az ubk-ra meg elõbb-utóbb átkerül.
          [align=right][snapback]87682[/snapback][/align]

          😀 Nincs is jobb, mint ha kéznél van a fejlesztõ…
          kösz Laci! kereshettük volna napestig… 😀

          #1876310
          csaba
          Felhasználó

            Sziasztok!

            Mindezidáig nem volt problémám a csomagkezelõvel.

            tegnap szerettem volna feltenni a Trigger -játékot, de a csomagkezelõ ezt a hibát irja ki:
            ” Couldn’t stat source package list http://uhu.linuxuser.hu ./ Packages (/var/state/apt/lists/uhu.linuxuser.hu_blaci_1.1_._Packages) – stat (2 Nem létezõ fájl vagy könyvtár)

            Couldn’t stat source package list http://uhu.linuxuser.hu ./ Packages (/var/state/apt/lists/uhu.linuxuser.hu_blaci_1.1_._Packages) – stat (2 Nem létezõ fájl vagy könyvtár)

            ha átirom a listán http://ftp.ubk.uhulinux – ra akkor is ugyanez a helyzet.
            ha kikapcsolom, nincs hibaüzenet, a többit betölti rendesen.

            Nálam ugy látszik blaci programjai nem akarják az igazságoz. 😀

            Mi lehet a probléma?

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.