Kezdo UHU/Linux userkent az szeretnem megtudni, hogy
hogyan tudom beizzitani Voda-s GPRS-emet Linux alatt?
Eloszor nyilvanvaloan a Nokia 7650-esem es a notebookom
kozotti bluetooth kapcsolat feleleszteseben varnam a
segitsegeteket, majd az EasyConnect kovetkezik.
Elore is koszonom mindenkinek!