UHU hazavágta a FAT32-õt? Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › UHU hazavágta a FAT32-õt? This topic has 11 hozzászólás, 7 résztvevő, and was last updated 23 years, 2 months telt el by K-Boy. 2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12 ← 1 2 Szerző Bejegyzés 2003-04-26-14:20 #1902174 K-BoyFelhasználó Hi ! A fent emlitet problémát én emlitetem meg 2009-12-04-19:55 #1869092 csabaFelhasználó egy ismerõsöm problémája: „Szerinted miért van az hogy amióta Linuxal irtam a nagy 20 Gb-os patricióra azóta Windows alól nem látom, vagyis látja de nem tudja kezelni. A Win telepitõ azt írja ki, hogy nem ismert file formátum. Pedig FAT32 re van leformázva.” Valakinek valami tipp? Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 11-12 / 12 ← 1 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés