😀 Hali mindenki.
Lehet, hogy nem én vagyok az elsõ, és az utolsó sem, aki nagyon hiányolja az UHU LiveCD-t. 💡
Már rengeteg embert, (Windows-osat) megtudtam volna gyõzni a linux irányába, ha nem kellene partícionálni.
Remélem lesz valami fejlemény ebben az ügyben.