Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › UHU1.1 v.s UHU1.0
- This topic has 14 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 22 years, 7 months telt el by
PAZO.
-
SzerzőBejegyzés
-
2003-11-13-16:59 #1919352
sajnalom, hogy ez sem megy. hardware-ben en nem tudok segiteni, de blaci nagyon otthon van a temaban, vard meg, amig o segit.
2003-11-13-19:37 #1919353KDE alatt az orosz fonetikus bill tokeletes 1.0 alatt. En ugyan nem tudom eldonteni, hogy jo-e, de van egy perfekt orosz ismerosom, szerinte jo.
Gnome alatt nem probaltam.
A hangkartya eseteben eloszor is nezd meg a mixert, alapban 0-n all minden csuszka.Radeon9000: Nekem egy radeon9200 mukodott, gyanitom a Tied is megy, bar ketsegtelen, hogy a telepito nem ismeri fel.
ctrl-alt-F1
root
Jelszo:
mcedit /etc/X11/XF86ConfigDriver „vesa” ezt a sort csereled:
Driver „radeon”F2 mentes, aztan ujrainditod a gepet.
Ha valamiert megsem megy az X, akkor ugyanezzel a modszerrel vissza is tudod allitani.2003-11-14-15:59 #1919354Kösz!
A monitor és a hangkártya megoldódott, a ciril billentyûzet viszont továbbra sem megy.
2003-11-14-17:17 #19193552003-11-14-18:19 #1919356Nem igazan ertem, mi nem megy a billentyuzeten?
Ha kde-ben beallitod, akkor jonak kellene lennie. Semmi se mukodik, vagy csak bizonyos karakterek?2003-11-14-19:03 #1919357Cyrillic-HOWTO]]]
Ez tényleg egy konkrét megoldás 😆De komolyra fordítva a szót,
az 1.1 alatt simán ment.Itt a betûket nem jeleníti meg, a billenytû leütése esetén nem lép tovább másik karakterre.
Viszont a ., 😕 stb. és a számok megjelennek.Próbálkoztam különbözõ „billentyûzetmodell”-el és nincs változás.
2003-11-14-19:27 #1919358Cyrillic-HOWTO]]]
Ez tényleg egy konkrét megoldás 😆De komolyra fordítva a szót,
az 1.1 alatt simán ment.Itt a betûket nem jeleníti meg, a billenytû leütése esetén nem lép tovább másik karakterre.
Viszont a ., 😕 stb. és a számok megjelennek.Próbálkoztam különbözõ „billentyûzetmodell”-el és nincs változás.
PAZO egy linket irt neked oda, amire „ra lehet kattintani” ……..
2003-11-14-19:44 #19193592003-11-14-19:45 #1919360bocsi 🙂
2003-11-14-20:00 #1919361Bocs az elõzõkért, én köszönöm, hogy segíteni akartatok, de már több helyen észrevettem a Fórumban, hogy a konkrét kérdésekre a források megadásával válaszolnak.
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.