Sziasztok!
A következõ problémát szeretném megoldani a segítségetekkel:
Adva van egy Compaq Armada 1700 6233/T/4000/D/0/1 típusszmámú laptop, amelyre sikeresen telepítettem a legújabb stabil verziójú UHU Linuxot. De! Nem mindig, de az esetek 90%-ban elõjön egy olyan dolog, hogy hangyássá válik a kép. Ez valószínûleg a video vezérlõ körüli gondra utal. Ez nálam jelenleg vesa, 800*600, 60Hz. Mit tegyek, hogy végre jó legyen a kép?
Na, és van még egy. Nem ismeri fel ugyanebben a laptopban a hangkártyát (pontosabban annak integrált megfelelõjét, ami a spec. szerint egy sb komptabilis cucc). Az UHU Vezérlõpultban nem adja jelét ennek, és ha megpróbálok vmit beállítani neki manuálisan, akkor teljesen kikészül. Biztos van erre is megoldás, de én nem jöttem rá.
Szóval, ha vkinek van ezekkel a dolgokkal kapcsolatban vmi konstruktív ötlete, akkor az ne fogja vissza magát!
Elõre is köszönök minden segítséget!