üdv!
nem tud valaki egy yó virtuális szgépet uhu-ra?
mert a vmware nem indul… vmi config.pl-t hiányol, amit le kellene futtatni, de nem találtam ilyesmit a gépen… T.T
tehát az a kérdésem, h van-e valamilyen más virtuális szgép -jó lenne, ha ingyenes lenne… mármint teljesen ingyenes-, és ha igen, akkor hogyan tudom megszerezni?