Hogy témánál maradjunk:
Én az Avira nevezetűt használom. 😀 Elsősorban a körülöttem levő egyéb érzékenyebb oprendszer miatt. 😉
Otthoni felhasználásra meg még ingyenes is… 8)
Clamav, VirusBuster, AVG…
Még folytathatnám jó sokáig. De gondolom tudod, hogy a komolyabb linuxra készült kártevõket jelenleg egy kezeden meg tudod számolni.
Én 7 éve használok linuxot és még eggyel sem találkoztam.
Melyek ezek a kartevok?
ugyertem mia nevuk ?mit csinalnak?
Nem kell a vírusokkal foglalkozni. Nem ismerem őket = én sem találkoztam velük :), bár nem is olyan régen még én is paráztam :). Ne futtas rendszergazdai joggal internetre kimenő programot, így ha baj van nem lesz jogosultsága írni a rendszer fájlait. csak a tiedet.