gprs easy connect, direkt erre kihegyezve! ott a menüben 🙂 ő elvégez minden beállítást, ráadásul magyar progi, a fejlesztőktől meg elég sok segítséget kapsz ha elakadnál, de erre nincs sok példa:)
Vodafone gprs-t használok internetezéshez SonyEriccson k510i+adatkábel. Az uhu rendesen felismeri modemként kppp-vel be is tudok tárcszn, kapcsolat létrejön, aztán olyan irgalmatlanul lassú hogy képtelen betölteni egy lapot.
Mit gondoltok, szükség van valami egyéb beállításra, a voda ügyfelesek (szervizesek) elég kukák, csak az angol xp beállításokat olvassák be, le se lehet őket lőni.
Vodafone alkalmazott linuxuserektől elnézést kérek!
Köszi