Sziasztok!
A gondom az, hogy bármelyik ‘x’ felületen kb 8 pontos (olvashatatlanul apró) bötûkkel ír a bagoly, fõleg a menükbe. Az ablakokban megjelenõ fontméret általában állítható, sõt már azt is megtaláltam, hogy az x login ablakán hol vehetõ nagyobbra a betüméret, de a menük olvashatatlanok (nem minden proginál, de pl Mandrake, slyspheed, openoffisz, vagy pl a kérés ablak, amikor root jelszó kell neki). A SuSE-ban a KDE alatt a betübeállításnál volt egy olyan gomb, hogy minden alkalmazás azt használja, az UHUban nincs (vagy ez is nagyon apró betûs :)) )
Köszi a megoldást elõre is!
Zoli