X11R6.8 Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › X11R6.8 This topic has 5 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 9 months telt el by kl223. 6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6 Szerző Bejegyzés 2004-09-11-08:05 #1971481 kl223Felhasználó és az átlátszóság is. ahogy néztem, bekerült a gentoo portage-ba is tegnap. Képek vannak róla (átlátszóság) a kde-look.org-on. kl223 2004-09-11-08:11 #1971482 kl223Felhasználó ahha! meg is van. íme: http://www.kde-look.org/content/show.php?content=15816 kl223 2004-09-11-09:33 #1971483 paca5Felhasználó A video driver részben van változás http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.8.0/doc/RELNOTES2.html#7 Meg a fontok terén is van változás http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.8.0/doc/fonts.html 2004-09-11-09:50 #1971484 adminAdminisztrátor ahha! meg is van. íme: http://www.kde-look.org/content/show.php?content=15816 kl223 [align=right][snapback]82543[/snapback][/align] Hát szép is ,jó is ,de az égvilágon semmire nem használnám. Csak zabálná az erõforrást. 2004-09-11-10:00 #1971485 kl223Felhasználó mindegy, én egyelõre nem teszem fel. épp elég idõ lesz a kde 3.3.0-t feltenni. ahogy néztem, ugyancsak a tegnapi portage-frissítésnél stabil lett… vagy hogy mondják ezt… vagyis az „emerge -up world”-nél kiiírja, mint frissítendõ csomikat… kl223 2009-12-04-19:56 #1875949 csabaFelhasználó Ha bármilyen infotok van az new x11-l kapcsolatban lécci írjátok le ide… THNX Doksi itt: http://freedesktop.org/~xorg/X11R6.8.0/doc/ Szerző Bejegyzés 6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés