Sziasztok!
az lenne a problémám, hogy ha nemtudom lelõni a gépet, ha 1x beindul az X utána nem lehet lelõni, mikor kilépne akkor felbontásvált és meg hal. és ez már a telepítés után elkezdi mikor befejezi a telepítést és rebootolna, és akkor is csinálja ha felteszem az új nvidia pakkot.
nekem mindig szar valamelyik linux 1ik se akar rendesen menni.
Susehoz pl. nem akart felmenni a nvidia pack, nemtudtam beforgatni a kernelbe csak a régi headerakaet de az nem volt jó a drivernek, és a driver meg nemtudta leszedni a neki jókat.
itt megy, csak itt meg az x hülye.
gép: nvidia gef4 mx460 (ja mx200nak írja ki a linux)
erre szertem csak olyan fog tudni válaszolni aki találkozott ilyennel, mert gyári beállításokkal sem jó, azzal elvileg meg mennie kéne, szal vesa ként sem jó sem nv sem nvidia, mindig lefagy