admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Új kernel, grub után fekete képernyő #2197537
    admin
    Adminisztrátor
      Mike65 wrote:
      Symbol value 'm' invalid for FB_VESA.

      Nem lehet a vesafb-t modulba tenni? Muszáj lesz menuconfig-ozni, direktbe ne legyen egy fb modul sem a kernelben, remélem jó irányba indultunk el. Amit meg kisbetu írt az initrd-ről, én természetesnek vettem hogy csináltál új image-et, már ha használsz.

      Hozzászólás: Új kernel, grub után fekete képernyő #2197534
      admin
      Adminisztrátor

        Esetleg vga=normal boot paraméterrel, ha van még olyan? A make menuconfig-val ha megnézed, nem fordítottál direktbe bele egy framebuffer eszközt? Vagy a boot során nem töltődik be egy oda nem illő fb modul? Hirtelen ennyi.

        Hozzászólás: VT1708S 8-Channel High Definition Audio #2194658
        admin
        Adminisztrátor

          Ez a modul általában csak paraméterezve az igazi.

          pl. modprobe snd-hda-intel model=laptop

          Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037402
          admin
          Adminisztrátor

            Ez a kép jó lenne, ha nem lenne fullscreen. Megtennéd, hogy csinálsz egy ilyesmit de felismerhető legyen a blackPanther OS asztala? A galériába less be, hogy én milyen képeket csinálok. Jobb lenne nagyobb méretben, de gondolom ide azt nem tudod felrakni, ezért azt javaslom mailben küld

            Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196840
            admin
            Adminisztrátor

              [nyafogás]Annyira, de a nnyira tele a tököm ezzel az új fórummal….. Végig kellett olvasnom újra, hogy megtaláljam, hogy hol van az új postokból kettő.[/nyafogás]

              > Bocs, kezdő linukszos vagyok: miben keressek rá?

              Jó poén volt, de tudod, ez az a rendszer amiben vannak azok az okádék magyar parancsok :D)

              telepites zapping
              telepites foo

              🙂
              vagy, kpackagekit a kde-ben, ha grafffika kell , illetve ha nem kde fut akkor a gnome változata…

              Szerk:
              átméretezésnél (csökkentéskor) elszáll.

              Én itten méretezegetem, de jó… Lehet, hogy akkor lenne ez csak, ha megy rajt egy adás… betudjuk a cvs-nek?
              Ma nem volt időm erre a területre, de még nem fejeztem be a keresést. Az éjjel meg az új programomon dolgoztam, hamarosan kirakom

              Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037394
              admin
              Adminisztrátor

                frissített repóval erre a névre keress:
                me-tv, és jól emlékeztem Gtk-s.

                Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037392
                admin
                Adminisztrátor

                  > Érdekelne a DVB viewer.

                  Oks, megnézem és megírom, majd egy képet csinálj nekem, hogy lássam milyen, illetve ki tudjam tenni az oldalra.

                  > Az is, hogy miért nem müködik nálam a linkelés?

                  Milyen linkelés? ln -s ? Qurva jó, hogy rébuszokban beszél(sz)tek, így ember nem tudja mit is szeretné(l)tek…

                  Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037390
                  admin
                  Adminisztrátor

                    A napokban raktam fel egy teljesen új DVB viewer programot, ha érdekel akkor előkotrom a nevét. Bár úgy rémlik az Gtk-s.

                    Hozzászólás: MIT. azaz minden egy helyen.. #2197525
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Hozzászólás: MIT. azaz minden egy helyen.. #2197523
                      admin
                      Adminisztrátor
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 49,394