Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mike65 wrote:Symbol value 'm' invalid for FB_VESA.
Nem lehet a vesafb-t modulba tenni? Muszáj lesz menuconfig-ozni, direktbe ne legyen egy fb modul sem a kernelben, remélem jó irányba indultunk el. Amit meg kisbetu írt az initrd-ről, én természetesnek vettem hogy csináltál új image-et, már ha használsz.
Esetleg vga=normal boot paraméterrel, ha van még olyan? A make menuconfig-val ha megnézed, nem fordítottál direktbe bele egy framebuffer eszközt? Vagy a boot során nem töltődik be egy oda nem illő fb modul? Hirtelen ennyi.
Ez a modul általában csak paraméterezve az igazi.
pl. modprobe snd-hda-intel model=laptop
Ez a kép jó lenne, ha nem lenne fullscreen. Megtennéd, hogy csinálsz egy ilyesmit de felismerhető legyen a blackPanther OS asztala? A galériába less be, hogy én milyen képeket csinálok. Jobb lenne nagyobb méretben, de gondolom ide azt nem tudod felrakni, ezért azt javaslom mailben küld
[nyafogás]Annyira, de a nnyira tele a tököm ezzel az új fórummal….. Végig kellett olvasnom újra, hogy megtaláljam, hogy hol van az új postokból kettő.[/nyafogás]
> Bocs, kezdő linukszos vagyok: miben keressek rá?Jó poén volt, de tudod, ez az a rendszer amiben vannak azok az okádék magyar parancsok :D)
telepites zapping
telepites foo🙂
vagy, kpackagekit a kde-ben, ha grafffika kell , illetve ha nem kde fut akkor a gnome változata…
Szerk:
átméretezésnél (csökkentéskor) elszáll.Én itten méretezegetem, de jó… Lehet, hogy akkor lenne ez csak, ha megy rajt egy adás… betudjuk a cvs-nek?
Ma nem volt időm erre a területre, de még nem fejeztem be a keresést. Az éjjel meg az új programomon dolgoztam, hamarosan kirakomfrissített repóval erre a névre keress:
me-tv, és jól emlékeztem Gtk-s.> Érdekelne a DVB viewer.
Oks, megnézem és megírom, majd egy képet csinálj nekem, hogy lássam milyen, illetve ki tudjam tenni az oldalra.
> Az is, hogy miért nem müködik nálam a linkelés?
Milyen linkelés? ln -s ? Qurva jó, hogy rébuszokban beszél(sz)tek, így ember nem tudja mit is szeretné(l)tek…
A napokban raktam fel egy teljesen új DVB viewer programot, ha érdekel akkor előkotrom a nevét. Bár úgy rémlik az Gtk-s.
-
SzerzőBejegyzés