admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,031-1,040 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: English language forum #2197404
    admin
    Adminisztrátor
      GegSite wrote:
      Noh most meg nem csúnya az angol…?

      A Linuxforum.hu a blackPanther OS egyetlen hivatalos fóruma.
      Ez azt jelenti, hogy esetleg felmerülnek kérdések olyan eberektől is, akik nem beszélik a magyart. A blackPanther OS ezen szekciója nekik szól, nem neked. Ez esetben nem csúnya, hanem szükségszerű. Ugyanez az Audacity-ről elmondható?

      Ha lesz 5 percem a témát leválasztom, mert így senki nem fog ide postolni, persze rajtatok kívül. De az első mondatot értitek mind, de értelmezni nem tudjátok?

      Hozzászólás: Segítség kérés alkalmazás próbához #2197426
      admin
      Adminisztrátor
        salaud wrote:
        A Gtk2 32 bites libjei fent vannak. Nálam a 64 bitre panaszkodik, nem hiányzó függőségekre.

        Én erre: svg_loader.so mondtam, ez pedig csak ikonbetöltési gondot okozhat, De egyébként nálad nem a program nyafog hanem a gtk-d egy trutyi. Ez a hiba szerintem fenn áll másol gtk alkalmazással is. A program működését nem befolyásolja, úgy emlékszem ez csak egy témamotor.

        Hozzászólás: Segítség kérés alkalmazás próbához #2197424
        admin
        Adminisztrátor

          susyp:
          a fenti hibák dependency hiány miatt vannak….

          Amit én találtam, hogy a frissítés dialóg kicsi és összefolyik a szöveg.
          Az ablakméretet csak kicsinyíteni lehet, nagyítani nem….

          Nem tudom a böngésző előredefiniálása tervben van-e, szerintem megkönnyíti a használatot vagy ha nincs akkor dobasd fel vele a beállítás dialógot

          Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197291
          admin
          Adminisztrátor
            Tony Magic wrote:
            Komolyan csodálkozok, hogy eddig nem tetted meg.

            Csodálkozol? Pont te? Ha lehetne beletoldani egy napba plusz ~12 órát, meg is csinálnám!

            Ui: a többire meg anyukád jutott az eszembe:D)
            És igen, szerintem jól érzed, nem lenne diszkrimináció. Biztos vannak még itt olyanok akik egy ilyen hasonló történetet megéltek velem. Ez volt a „tulipános desktop-verseny” ahol én mint az esélyes nyertes léptem ki elsőnek és úgy indítottam el egy tiszta versenyt, hogy nem vettem benne részt. Elég korrekt?

            Hozzászólás: English language forum #2197402
            admin
            Adminisztrátor
              Tony Magic wrote:
              Egy magyar oldalon nem lehetne magyarul?  😛

              Mivel a napokban több olyan regisztráció is volt a bP oldalon akinek az email címe arra enged követeztetni, hogy nem honfitársak, ráadásul pár kérdéssel is elkezdett bombázni, nem magyarul, kénytelen voltam egy ilyet létrehozni… Sosem tudhatod, hogy hogy alakul.

              Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197286
              admin
              Adminisztrátor
                salaud wrote:
                ……… hogyan lehettél ekkora kúltúrálatlan „mélymagyar”, hogy miután ő kikérte magának, te erősködtél tovább?…………

                1 azt elfelejtette megírni, hogy milyen nemzethez tartozik
                2 ha megírja nekem 5-7 éve, akkor sem nagyon értem, mert az angolom kb egyenlő volt a nullával
                3 látod, hogy nagyon, nagyon évekkel ezelőtt volt
                4 a most érkezett levél nyitotta fel a szememet, aki eddig valamilyen formában érintett volt, senki nem értette (illetve nem is biztos, hogy ez a probléma oka, csak gyanítom)
                5 mivel én nem vagyok ilyen nacionalista görény , eszembe sem jutott, hogy  más az lehet
                6 7 éve megvagyok nélküle, ha ezután sem lesz kinn semmilyen hír egy ilyen nacionalista oldalon, hát nem fog fájni.
                7 nagyon elkap a harci ideg és indítok egy ilyen oldalt…

                Enegem sosem érdekelt senkinek a nemzeti hovatartozása, ezután sem fog.

                Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197283
                admin
                Adminisztrátor
                  Tony Magic wrote:
                  Remélem amint a párduc eléri a végleges stabil verziót, felkerül az őt megillető helyre.

                  Nem tud, ha folyamatos bojkott alatt van. Eleve jelenleg csak random elérések vannak addig, amíg a blokkban megjelenik. Viszont mivel írott információ nem jön le róla, a c&p portálok nem veszik át a híreket. Gondolom ez is a célja. Magyarul mikor a blokkból kikerül majd, a népszerűség 1-2 nap alatt leesik, majd egy hét múlva az arcodba tolt Ubuntu és múlt nélküli disztrik hírei, teljesen a feledésbe taszítják a rendszert….  Ez van évek óta, ebbe nekem semmi furcsa nincs.

                  Hozzászólás: Ubuntu lefagyás és startup gond #2197053
                  admin
                  Adminisztrátor

                    [off] miért nem azoktól kérsz segítséget akik rádtukmálták ezt a csodálatot? mert gondolom aki ennyire tudja ajánlani az azt is megtudja mondani, hogy mi a gond…[/off]

                    Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197280
                    admin
                    Adminisztrátor

                      A fentiek és egyéb nehézségek ellenére megütöttük a 29. helyet. Köszönöm mindenkinek aki egy kicsit is részt vett benne és segítette, hogy ezt is megérjük.:)

                      szerk: az éjjel javította a linket a blokkban, de hír továbbra sincs …

                      Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197278
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Nos én gyanítom, hogy a distrowatch hírtekkel mi a probléma! Mindeddig fel sem merült bennem, hogy esetleg nemzeti kérdés miatt. De most már igen. A múlt:

                        Kezdem az elején, mikor felkerült a blackPanther OS évekig ennyi volt kiírva:
                        Hungaria Mandrake based distribution.

                        Aztán ez nekem sem tetszett emiatt írtam is az embernek, hogy javítsa ki, mert ez így nem is fedi a valóságot, és persze ez így számunkra is elég szegényes. A levél végén emlékszem megjegyeztem neki, hogy szerintem is ő is magyar származású, így tartsunk össze. Ez ellen tiltakozott, úgy emlékszem ki is kérte magának, aztán sz@rt rá egy nagyot. A leírás sem változott és később sem frissítette a verziókat. Nekem sem kedvem, sem időm nem volt, hogy vele foglalkozzak, ezért megkértem Syrius barátunkat, hogy írjon valami bevezetőt és levelezze le vele, hogy rakja ki azt. Hátha valami ilyen problémája van.

                        A történet itt úgy ért véget, hogy (Syrius javíts ki ha nem jól emlékszem!) elküldött bennünket a p….a. De szó szerint, valami ilyen tartalmú levelet kapott vissza, emlékszem Syrius is megdöbbent. A blackPanther leírása nem is változott úgy 5-6 évig! Majd most a 9.1 megjelenésekor volt egy hír a rendszerről. (nem én küldtem be, nem is tudom, hogy került ki)

                        Úgy meglepődtem, mert az elmúlt években semmit nem írt róla, hogy írtam neki. Megkértem, hogy ennyi év után örülnék neki, ha helyes adatokat tüntetne fel az oldalon, ezért küldök egy leírást és egy összesítőt, legyen kedves javítsa ki. Ez meg is történt, de fura mód, pár héttel később újra javított rajt, ekkor már a mostani, de nem az általam beküldött információ volt kinn. (ez már az alábbiakban történtek után volt, de az elmúlt évekhez mérten csodás ez is)

                        Szóval ennyi év után újra elkövettem azt a hibát, hogy megírtam neki, hogy: ha már magyar vér csorog az ereiben akkor támogasson annyival, hogy tényleges információkat közöl. Majd válaszolt is, hogy javítja de ő nem magyar. Válaszul megköszöntem és mivel képben vagyok a családkutatás területén, hát belinkeltem neki a feltételezhető családfáját, ami bizony magyar…

                        Azóta elküldtem az összes kiadás értesítőjét, válasz nem jött, cikk nem lett belőle…..És most jön a poén:

                        Majd kaptam egy levelet a napokban egy Ubuntu-s sráctól -még én írtam neki egy post kapcsán-, és ő mellékesen megjegyezte a következőt:

                        "Ladislav Bodnar egyébként szlovákiai születésű (kassai) és ha jól tudom, szlováknak vallja magát (bár a neve tényleg magyar hangzású)"

                        Vonja le mindenki a következtetéseket, én nem szeretek találgatni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,031-1,040 / 49,394