admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196833
    admin
    Adminisztrátor

      Ha ez egy új kártya és megy az xorg-1.7.3-al (7.5) akkor elég ha a beállítóprogramot elindítod, kiválasztod, hogy a zártat használja, és telepíti is.

      Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196830
      admin
      Adminisztrátor

        > szerk: scantv dolgozik

        Ok, mi volt a megoldás?


        Esetleg ha javasoltok másik TV programot, akkor azt berakom a jelenlegiek mellé...

        Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196825
        admin
        Adminisztrátor

          1 van bármilyen vbi eszközöd? (ha van akkor így kell: scantv -C /dev/vbi0 esetleg az ln -s /dev/vbi /dev/vbi0 )

          2 az smplayer-ben van tv / rádió támogatás, csatorna kereséssel. Ezt gondolom nem tudtad…

          3 tvtime állítólag jobban veszi a lapot mint a kissé poros xawtv


          Hozzászólás: blackPanther OS v10.1 #2196821
          admin
          Adminisztrátor

            most rögtön nem tudom megnézni, de addig tegyed meg, hogy elindítod konzolba és megnézzük, hogy mi a bánat a baja….

            beallitas tv

            Hozzászólás: Az Istennek sem tudok bejelentkezni #2197457
            admin
            Adminisztrátor

              This is a known issue…

              Hozzászólás: VT1708S 8-Channel High Definition Audio #2194655
              admin
              Adminisztrátor

                A legújabb alsa driver-t kernel verziótól függetlenül is fel lehet tenni.
                (nagy valószínűséggel)

                Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120865
                admin
                Adminisztrátor
                  vadkan wrote:
                  A párduc továbbra is jól fut a kicsi gépen viszont a Mozilla időnként nem akar betölteni.
                  Az Opera  nem csinál ilyet.

                  Tegnap óta fenn van az újabb változat. Bár én arra gondolok, hogy talán váltottál valami Gtk témát és az bugos? Persze jobb lenne egy konzolban indított és éppen nem induló firefox report…

                  Hozzászólás: Segítség kérés alkalmazás próbához #2197429
                  admin
                  Adminisztrátor
                    pozsarzs wrote:
                    függő elhelyezésével t*kölni.
                    – a böngésző a beállításban megadható, igaz erre semmi sem utal. Jobb lenne, ha az beállítás nélkül az alapértelmezettet futtatná. Erre gondoltál, ugye?

                    nem erre gondoltam, de ez is jó, vagy, ha nem akarsz ezzel szórakozni akkor rakjad be az xdg-open-t , aztán ha valakinek nem felel meg még mindig át tudja írni

                    A fontok mérete minden esetben rendben volt, csak itt nem. Az ablak meg nem egészen fix mert kicsinyíthető 🙂

                    Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197297
                    admin
                    Adminisztrátor
                      Joco8192 wrote:
                      Emlékszem a sztorira. Valami windowsos is indult rajta mondván nem volt os kikőtés és eredményt is ért el rajta.

                      Nem jól… Az én aszalom volt az első, a második talán fellow-é a harmadik már nem tudom kié… stb. Aztán volt a szervezők nevezett munkája, ami aztán napról napra a középmezőnyből mindig feljött az első közé. Csak voltak annyira primitívek, hogy a szavazat szám nem volt szinkronban a megtekintésekkel. Tehát a képet megnézték 500-an, de akik szavaztak azok 5000 -en voltak 🙂
                      Aztán mikor kirobbant a botrány, már odáig fajult a dolog, hogy azzal vádoltak engem és később már a „blackPanther-t” (sosem értettem mi köze volt hozzá), hogy feltörtem a szerverüket. A poén, hogy nem is én indítottam el a lavinát, mert azt hittem csak nekem tűnt fel a csalás -ráadásul az én képem még a csalásuk ellenére is első mezőnyben volt (ez egy Longhorn-like kép volt, szerintem erre emlékszel, de Linux és nem Win.-, de nem így volt. Másnak is bántotta a szemét …. Aztán az egész annyira eldurvult, hogy már előre időzített lejárató cikkeket akartak közzé tenni. Na itt jött képbe az ügyvéd és pontot tett az ügy végére. (az előre időzitett cikk még meg is van valahol, screenshotba, mert az ügyvédenek kellett)

                      Joco8192 wrote:
                      Ha a „régi” iso-t akarom rsync elni akkor át kel neveznem a friss re és a parancs sorban is csakk a nevet kell kicserélnem?

                      elvileg igen…

                      Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197295
                      admin
                      Adminisztrátor
                        levente50 wrote:
                        Én azt szeretném megérdeklődni, hogy milyen a gépigénye a blackPanther OS v10.1 (Destiny) BETA2-nek?

                        Kevesebbel beéri mint a 9.x 🙂 Ha valamilyen light asztalt használsz, akkor P3 -as gépen is jól muzsikál az itteni visszajelzések szerint.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 49,394