Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szóval ez így biztos nem jó….
Első körben kell a te modemedhez az usb_modeswitch csomagA csomag tartalma:
Code:[root@localhost media1]# rpm -qlp usb_modeswitch-1.0.5-3bP.i586.rpm
/etc/udev/rules.d/91-usb_modeswitch.rules
/etc/usb_modeswitch.conf
/usr/sbin/usb_modeswitch
/usr/share/doc/usb_modeswitch
/usr/share/doc/usb_modeswitch/80-usb_modeswitch.rules
/usr/share/doc/usb_modeswitch/COPYING
/usr/share/doc/usb_modeswitch/READMEHa nálad üres akkor eleve minden egyéb lépés felesleges…
Tehát tegyük fel, hogy nem az. Ekkor feltelepíted, majd meg kell a nyinod ezt :
Code:/etc/usb_modeswitch.confEbben lesz egy olyan sor ami a modemedet tartalmazza, de ha a nevemre keresel úgy is megtalálod. Ebben a szakaszban ki kell venned a „;”-es kommenteket, hogy be tudja tölteni, mikor csatlakoztatod és ne CD ként menjen.
Ha kész elmented és bedugod a modemet a gépbe, ekkor lenne jó egy syslog-ot mutató terminál, hogy lássad mi történik, hogy az usb_modeswitch lefut-e. Ha nem fut le akkor be tudom írni az udev-be hogy lefusson, de ehhez kell az eszköz azonosító amit előzőleg is kértem. De az is jó ha egyszerűen lefuttatod, ezután már elvileg használható lesz a modem.
A kapcsolat varázslóval próbáld elsőként mert a kppp-vel ezek a modemek nincsenek tesztelve már. A Pannon pedig azért nem támogatott mert egy görény cég. Ha kíváncsi vagy miért majd leírom, de ha pannonod van , akkor kérj minden hónapban részletezést
Na most amiket felraktam csomagok, teljesítményjavító frissítések… A grafikus kártyák szárnyra kapnak, ezért kéretik az ablakokat becsukni 🙂 Nouveau driver immár elérhető, ha valakinek hiányzott..
Kettes repóban, holnapra meg majd frissítem az adatbázist
Ui: már aktuális a repó, nem kell holnapig várni…
Nem fontos, ez a lehetőség a 9.1.1-ben is pont itt van. Annyi a bibi, hogy abban még nincs benn a displaycontroller, így ha elszúrod a beállításokat akkor csak konzolt kapsz.
vadkan wrote:Igen az egyik a böngésző és ez müködik a másik a Beállitások de erre kattintva megjelenik egy konzolablak szerü feketeség de el is tünik…
Az előzőekben irtál a gnome-packagekit-ról.Oks, te javítani tudod ha szerkeszted a gyorsindító elemeit, nekem sajnos újra kell csomagolni…. A gnome-packagekit-et holnap felrakom mert még lemaradt ahogy nézem
BlackPanther wrote:Elindítod a „Gragfikus felület” beállítóprogramját
Azt pontosan hol tudom elínditani?
:))) Rendszerbeállítások alatt próbáltad?:)
Látok a képeiden két kicsi hibát. A menü melletti két ikon nem látszik. Az egyik a böngésző a másik a beállítás. Ezek egyébként üzemelnek nálad? Illetve fenn van a gnome-icons csomagod?
kisbetu wrote:http://www.nvidia.com/object/unix.htmlNem feltétlen! Elindítod a „Gragfikus felület” beállítóprogramját és meg fogja kérdezni hogy akarod-e, ekkor igent választasz és megvárod amíg megcsinál mindent automatikusan. Ha ez sikeres (kírja ha nem) akkor reboot.
Ha valami nem sikerül akkor visszaáll az eredeti meghajtóra, nagyobb hiba esetén 1024×768-ra, mégnagyobb esetén konzolra…:))
vadkan wrote:Amugy most is ver sok mai gépet a csatlakozók és egyéb kütyük tekintetében.Kicsit utána gugliztam és pl olyan lehetőség is van, hogy a floppymeghajtó helyére akár egy másik DVD meghajtót tehetünk be. Nem beszélve a felbontásról…A memória bővithető pl.Abba gépbe egyszerre lehet 2 optikai meghajtó vagy akár dupla akku is. Minden fiókja opcionális, nekem van hozzá dokkolóm is:)
-
SzerzőBejegyzés
