admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: webes divx #2197340
    admin
    Adminisztrátor
      BlackPanther wrote:
      CPU : intel celeron 2,4
      VGA : asus 7600 gs
      RAM : 1.5 GB

      innen lehet letölteni  :http://download.divx.com/player/DivXWebPlayerInstaller.exe

      hivatalos honlap : http://www.divix.com

      itt van az oldal ami hiányolja : http://stagevu.com/video/iqteekzmlawm

      más online film nézős oldalakon is próbáltam.

      Meg sem kell néznem a linket, de úgy gondolom, hogy a kártyád nem egy Asus hanem egy Geforce, ehhez a kártyához kell a zártkódú meghajtó, hogy legyen hardveres gyorsítás. Ellenkező esetben szoftveres képet kapsz ami lassítja a gépet. Ugye jól gondolom, hogy nincs telepítve ez a driver?

      Hozzászólás: webes divx #2197338
      admin
      Adminisztrátor
        BlackPanther wrote:
        Divix hez hasonló , sry

        A gépe paraméterei kellenek: CPU, RAM, VGA…
        Illetve a „webes divix” linkje…

        Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120856
        admin
        Adminisztrátor
          vadkan wrote:
          bthomyka wrote:
          gratulálunk, remélem minden elvárásodnak meg fog felelni, s talán nem is csalódsz benne 🙂

          A blackPanther-ban bizonyosan nem fogok csalódn hiszen már használom jó ideje.
          A laptopot a Zsibin (a debreceni használtcikkpiac ) vettem 13 ezerért…

          Ha jól láttam ez egy Inspiron , szóval az egy qurva jó gép volt, ráadásul, most kapaszkodj, 1.200.000 Ft volt az ára!
          Tudom mert mikor megjelent vettem belőle….:)

          Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120854
          admin
          Adminisztrátor

            De jó az a háttér is:)
            Kérjük:)

            Köszi az md5-t.

            Ui: ha kell csomagkezelő akkor a gnome-packagekit lehet, hogy jobban illeszkedik mint a K-s, na és kell még XFce?

            Hozzászólás: Neverball magyarul #2195267
            admin
            Adminisztrátor

              Köszönet a blackPanther OS felhasználói nevében! A fordítás a következő ISO-n elérhető lesz.

              Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197263
              admin
              Adminisztrátor
                kisbetu wrote:
                v3cŧ0r wrote:
                A kernel indítás normális, mert fel kell csatolni a lemezt az ellenőrzéshez….
                Teszteltem a feltöltetlen változatban működik

                Ha így kell, akkor legyen így: elengedtem, és tényleg elindult egy ellenőrzés a /dev/hdc-re.
                Kihozta, hogy PASS, szerinte mehet a telepítés.

                Ez virtualboxban volt az iso-val.

                Most ráengedem a gazdagép CD-olvasójával.
                Nem várok hibát.

                OK, kicseréltem az md5 fájlt, remélem egyezik…

                Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120851
                admin
                Adminisztrátor
                  kisbetu wrote:
                  v3cŧ0r wrote:
                  Egyébként , honnan tudod, hogy nem írtam el a csomag nevét is ?:D))

                  1. Tippeltem.
                  2. Bíztam benned.

                  Köszönöm:)

                  Most azt kellene csinálni, hogy vadkan ad egy MD5-t nekem az ő lemezéről, így nem kell szórakoznom a fentivel, úgy is van benn egy random hiba..

                  Hozzászólás: CrossOver Office (installer) #2197335
                  admin
                  Adminisztrátor
                    zoltan22 wrote:
                    Szerintem erre gondol: http://en.wikipedia.org/wiki/Steam_(content_delivery)
                    Wine appdb-ben: http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=1554

                    Lehet, de hát nem érzem úgy, hogy nekem(künk) kellene utána járni…. Egyébként a „PlayOnLinux” megoldás lehet szükség szerint.

                    Hozzászólás: Párduc kicsi gépre #2120849
                    admin
                    Adminisztrátor
                      kisbetu wrote:
                      environment

                      Ennyire nem kapkodhatok :D)))
                      Egyébként , honnan tudod, hogy nem írtam el a csomag nevét is ?:D))

                      Hozzászólás: blackPanther OS RC1 (frissítve) #2197261
                      admin
                      Adminisztrátor
                        kisbetu wrote:
                        v3cŧ0r wrote:
                        nálam sem stimmel az md5, de nézd meg a MediaCheck menüvel, mert most hirtelen már nem tudom, hogy hajnalban mint kevertem össze…. (egyébként a tömörített iso-val is vannak gondok úgy látom)

                        A GRUB Mediacheck menüje nem médiachecket indít, hanem kernelt.

                        GRUB parancssorban átírva (vmlinuz helyett mediacheck, sor többi része törölve, initrd törölve)
                        Error 13: Invalid or unsupported executable format az eredmény.

                        Akkor az a media tényleg nem jó… A kernel indítás normális, mert fel kell csatolni a lemezt az ellenőrzéshez….
                        Teszteltem a feltöltetlen változatban működik, a memtest binary-t töröltem csak a menüpontot felejtettem el..

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 49,394