Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
BlackPanther wrote:CPU : intel celeron 2,4
VGA : asus 7600 gs
RAM : 1.5 GBinnen lehet letölteni :http://download.divx.com/player/DivXWebPlayerInstaller.exe
hivatalos honlap : http://www.divix.com
itt van az oldal ami hiányolja : http://stagevu.com/video/iqteekzmlawm
más online film nézős oldalakon is próbáltam.
Meg sem kell néznem a linket, de úgy gondolom, hogy a kártyád nem egy Asus hanem egy Geforce, ehhez a kártyához kell a zártkódú meghajtó, hogy legyen hardveres gyorsítás. Ellenkező esetben szoftveres képet kapsz ami lassítja a gépet. Ugye jól gondolom, hogy nincs telepítve ez a driver?
BlackPanther wrote:Divix hez hasonló , sryA gépe paraméterei kellenek: CPU, RAM, VGA…
Illetve a „webes divix” linkje…vadkan wrote:bthomyka wrote:gratulálunk, remélem minden elvárásodnak meg fog felelni, s talán nem is csalódsz benne 🙂A blackPanther-ban bizonyosan nem fogok csalódn hiszen már használom jó ideje.
A laptopot a Zsibin (a debreceni használtcikkpiac ) vettem 13 ezerért…Ha jól láttam ez egy Inspiron , szóval az egy qurva jó gép volt, ráadásul, most kapaszkodj, 1.200.000 Ft volt az ára!
Tudom mert mikor megjelent vettem belőle….:)De jó az a háttér is:)
Kérjük:)Köszi az md5-t.
Ui: ha kell csomagkezelő akkor a gnome-packagekit lehet, hogy jobban illeszkedik mint a K-s, na és kell még XFce?
Köszönet a blackPanther OS felhasználói nevében! A fordítás a következő ISO-n elérhető lesz.
kisbetu wrote:v3cŧ0r wrote:A kernel indítás normális, mert fel kell csatolni a lemezt az ellenőrzéshez….
Teszteltem a feltöltetlen változatban működikHa így kell, akkor legyen így: elengedtem, és tényleg elindult egy ellenőrzés a /dev/hdc-re.
Kihozta, hogy PASS, szerinte mehet a telepítés.Ez virtualboxban volt az iso-val.
Most ráengedem a gazdagép CD-olvasójával.
Nem várok hibát.OK, kicseréltem az md5 fájlt, remélem egyezik…
kisbetu wrote:v3cŧ0r wrote:Egyébként , honnan tudod, hogy nem írtam el a csomag nevét is ?:D))1. Tippeltem.
2. Bíztam benned.Köszönöm:)
Most azt kellene csinálni, hogy vadkan ad egy MD5-t nekem az ő lemezéről, így nem kell szórakoznom a fentivel, úgy is van benn egy random hiba..
zoltan22 wrote:Szerintem erre gondol: http://en.wikipedia.org/wiki/Steam_(content_delivery)
Wine appdb-ben: http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=1554Lehet, de hát nem érzem úgy, hogy nekem(künk) kellene utána járni…. Egyébként a „PlayOnLinux” megoldás lehet szükség szerint.
kisbetu wrote:environmentEnnyire nem kapkodhatok :D)))
Egyébként , honnan tudod, hogy nem írtam el a csomag nevét is ?:D))kisbetu wrote:v3cŧ0r wrote:nálam sem stimmel az md5, de nézd meg a MediaCheck menüvel, mert most hirtelen már nem tudom, hogy hajnalban mint kevertem össze…. (egyébként a tömörített iso-val is vannak gondok úgy látom)A GRUB Mediacheck menüje nem médiachecket indít, hanem kernelt.
GRUB parancssorban átírva (vmlinuz helyett mediacheck, sor többi része törölve, initrd törölve)
Error 13: Invalid or unsupported executable format az eredmény.Akkor az a media tényleg nem jó… A kernel indítás normális, mert fel kell csatolni a lemezt az ellenőrzéshez….
Teszteltem a feltöltetlen változatban működik, a memtest binary-t töröltem csak a menüpontot felejtettem el.. -
SzerzőBejegyzés