Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
schmied wrote:Az új ISO-t szerintem sokan várjuk.
Igen? Én is:)
schmied wrote:Az új ISO-t szerintem sokan várjuk.Igen? Én is:)
Pocka wrote:Inkább kézi gravírozott 🙂
Saját gépet vettem, és kézzel dolgozok.Értem, gondoltam… De a technológiára voltam kíváncsi, hogy mi végzi el az üveg vagy a felület megmunkálását. Biztos van több is, de én ezt a kettőt ismerem..
Pocka wrote:Inkább kézi gravírozott 🙂
Saját gépet vettem, és kézzel dolgozok.Értem, gondoltam… De a technológiára voltam kíváncsi, hogy mi végzi el az üveg vagy a felület megmunkálását. Biztos van több is, de én ezt a kettőt ismerem..
schmied wrote:Hát ez beteg 🙂 ! Tud magyarul a parancssor 🙂 !Az összes urpmi parancs meglesz magyar nyelven?
Láttad volna a 10 éves lányomnak, hogy tetszett! Egyébként nem és kicsit több mint az urpmi, pláne, hogy prioritás alapú a motor választás….
kisbetu: már van ISO, de még nem bootol a szerencsétlen 🙂
schmied wrote:Hát ez beteg 🙂 ! Tud magyarul a parancssor 🙂 !Az összes urpmi parancs meglesz magyar nyelven?
Láttad volna a 10 éves lányomnak, hogy tetszett! Egyébként nem és kicsit több mint az urpmi, pláne, hogy prioritás alapú a motor választás….
kisbetu: már van ISO, de még nem bootol a szerencsétlen 🙂
Hogy tudunk gyorsan zeneszámokat vagy egyszerű hangfájlokat átalakítani? Így:
Bővült a videó-dokumentumok listája a„Egyszerű audió konvertálás, új funkció a v10.1-ben” mozival.
Jó szórakozást ! :D)
Hogy tudunk gyorsan zeneszámokat vagy egyszerű hangfájlokat átalakítani? Így:
Bővült a videó-dokumentumok listája a„Egyszerű audió konvertálás, új funkció a v10.1-ben” mozival.
Jó szórakozást ! :D)
Pocka wrote:v3cŧ0r wrote:Aranyosak, a kis srác is. Sok munka volt vele?:D)))A festéssel igen. A kissrác a keresztfiam, vele nem én szenvedtem meg 🙂
A gravírozásba pedig már belejöttem, a 100 poharam meg van már 😀Homokszórt vagy lézergravírozott ?
Pocka wrote:v3cŧ0r wrote:Aranyosak, a kis srác is. Sok munka volt vele?:D)))A festéssel igen. A kissrác a keresztfiam, vele nem én szenvedtem meg 🙂
A gravírozásba pedig már belejöttem, a 100 poharam meg van már 😀Homokszórt vagy lézergravírozott ?
-
SzerzőBejegyzés