Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
borbi wrote:mp3-ból wav-ot az mpg123-al egyszerűen, gyorsan.
ez egy konzolos program, neki valami grafikus megoldás kellene……
köszi! továbbra is az mp3at akartam wav-ba konvertálni de megint akados wav file-t csinált. nem értem mi a baja olyan mintha valami kodek hiba lenne, csak az lehet.
Igen, mert nem raktál fel több encoder programot…. Ahhoz, hogy többet tudjon, több encoder kell. Pontosan azért leírhatnád, hogy milyen formátumot szeretnél és mire konvertálni?
Egyébként ha azonos a minőség romlás akkor valószínűleg a lame encoder/decoder a hibás. Ha csak erre van szükséged, akkor nem probléma, főleg a minőségi csomagok érdekében, hogy újrafordítsam más GCC paraméterekkel. Esetleg azután kellene megpróbálnod….
aerogarcia wrote:szia!Indításnál ezt írja:
Code:Javaws Nincs meg! Telepítse a JRE csomagot és indítsa újra a programot! (http://java.sun.com)Most milyen csomag kell neki? a java.sun.com honlapján van 68 féle.
:))) Csak egy. Ideje megismerni a rendszert …. A Firefox üdvözlő/kezdőlapján van négy opcionális gomb. Az egyik a Java motor. Kattint, letölt, telepít…. Ezután indulni fog.
aerogarcia wrote:szia!Indításnál ezt írja:
Code:Javaws Nincs meg! Telepítse a JRE csomagot és indítsa újra a programot! (http://java.sun.com)Most milyen csomag kell neki? a java.sun.com honlapján van 68 féle.
:))) Csak egy. Ideje megismerni a rendszert …. A Firefox üdvözlő/kezdőlapján van négy opcionális gomb. Az egyik a Java motor. Kattint, letölt, telepít…. Ezután indulni fog.
levente50 wrote:Visszatérve az előző témára (wifi) [url url=http://ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Drivers/rtxx/rt61-firmware-1.2-3bP.noarch.rpm]ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Drivers/rtxx/rt61-firmware-1.2-3bP.noarch.rpm[/url] nálam speciel nem működik, mert hol jelszót és felhasználónevet kér, hol pedig behozza, de nem nyitható meg, végül pedig szintén behozza, meg is jeleníti, meg is nyitja, de le már az istenért sem tölti. Végül pedig ha meg is nyitja, akkor pedig 67-es kóddal lép ki, ugyanis a csomagok nem elérhetőek. Na ilyenkor mi legyen?Levente:
Ez egy lehetőség és találgatás részemről. Még mindig nem tudjuk, hogy pontosan mi kell neki, mert nem adtad meg a reportokat amiket kértünk. Enélkül bármit tenni csak találgatással lehet, de nem sok értelme van. Egyébként a csomag elérhető (most próbáltam, mi az a 67 kód?), De viszont nem biztos, hogy megoldást nyújt neked. Ha jelszót kér a cím az azért van, mert több szálat is elindítottál és csak 2 engedélyezett egy címről. A 3.-hoz már jelszó kell. Visszatérve a problémára. Anélkül, hogy megmondanád azoknak a parancsoknak a kimeneteit amit leírtam, nem tudjuk megmondani mire van szükséged. Ha nem tudod megcsinál, hogy beírod a parancsokat akkor nem tudunk itt segíteni. Legutolsó esetben add oda a lányomnak a gépet és másnap visszaviszi beállítva.Próbálj meg vadkan kérdésére válaszolni, ezen az úton is el lehet indulni….
levente50 wrote:Visszatérve az előző témára (wifi) [url url=http://ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Drivers/rtxx/rt61-firmware-1.2-3bP.noarch.rpm]ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Drivers/rtxx/rt61-firmware-1.2-3bP.noarch.rpm[/url] nálam speciel nem működik, mert hol jelszót és felhasználónevet kér, hol pedig behozza, de nem nyitható meg, végül pedig szintén behozza, meg is jeleníti, meg is nyitja, de le már az istenért sem tölti. Végül pedig ha meg is nyitja, akkor pedig 67-es kóddal lép ki, ugyanis a csomagok nem elérhetőek. Na ilyenkor mi legyen?Levente:
Ez egy lehetőség és találgatás részemről. Még mindig nem tudjuk, hogy pontosan mi kell neki, mert nem adtad meg a reportokat amiket kértünk. Enélkül bármit tenni csak találgatással lehet, de nem sok értelme van. Egyébként a csomag elérhető (most próbáltam, mi az a 67 kód?), De viszont nem biztos, hogy megoldást nyújt neked. Ha jelszót kér a cím az azért van, mert több szálat is elindítottál és csak 2 engedélyezett egy címről. A 3.-hoz már jelszó kell. Visszatérve a problémára. Anélkül, hogy megmondanád azoknak a parancsoknak a kimeneteit amit leírtam, nem tudjuk megmondani mire van szükséged. Ha nem tudod megcsinál, hogy beírod a parancsokat akkor nem tudunk itt segíteni. Legutolsó esetben add oda a lányomnak a gépet és másnap visszaviszi beállítva.Próbálj meg vadkan kérdésére válaszolni, ezen az úton is el lehet indulni….
aerogarcia wrote:Szia! felement, elindult. csak ogg van benne alapból valamiért. sikerült behergelnem a flacot is hogy feltettem még 1 csomagot
elvileg ez kellene neki az mp3-hoz gstreamer-plugins-ugly wavhoz meg fingom nics mi kéne 🙂Mivel külső programokat használ, csak a vorbist raktam vele függőségnek, a többit csaj javasoltnak. Neked kell kiegészíteni, de a lényeg, hogy megy. Gstreamer alapú, így az mp3-hoz a gstreamer-lame csomag kell, ami meg copyright-os…
Itt van még egy, ezt próbáltam, rettentően gyorsnak tűnik:
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/jripper-1.0-1bP.i586.rpmUi: dolgozom még a témán…
aerogarcia wrote:Szia! felement, elindult. csak ogg van benne alapból valamiért. sikerült behergelnem a flacot is hogy feltettem még 1 csomagot
elvileg ez kellene neki az mp3-hoz gstreamer-plugins-ugly wavhoz meg fingom nics mi kéne 🙂Mivel külső programokat használ, csak a vorbist raktam vele függőségnek, a többit csaj javasoltnak. Neked kell kiegészíteni, de a lényeg, hogy megy. Gstreamer alapú, így az mp3-hoz a gstreamer-lame csomag kell, ami meg copyright-os…
Itt van még egy, ezt próbáltam, rettentően gyorsnak tűnik:
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/jripper-1.0-1bP.i586.rpmUi: dolgozom még a témán…
v3cŧ0r wrote:aerogarcia wrote:Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.
Ok, mehet.
-
SzerzőBejegyzés