admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191462
    admin
    Adminisztrátor
      v3cŧ0r wrote:
      aerogarcia wrote:
      Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂

      OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.

      Ok, mehet.

      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191459
      admin
      Adminisztrátor
        aerogarcia wrote:
        Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂

        OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.

        Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191460
        admin
        Adminisztrátor
          aerogarcia wrote:
          Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂

          OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.

          Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191455
          admin
          Adminisztrátor
            aerogarcia wrote:
            szia! Én is találtam 1-et az a neve hogy sound converter, képeken egész jó kis programnak tűnik, le is töltöttem a mandrake-s változatát. Feltelepül de nem indul el.

            Megcsináltam a program újabb változatát blackPanther OS-re, indul, elég szarul néz ki .) Kíváncsi leszek a minőségére, mert ez egy gstreamer alapú frontend.

            ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/soundconverter-1.4.4-1bP.noarch.rpm

            Sajnos tesztelni ismét neked kell, mert ugyan a v10.1-en megy rendesen, de ha a 9.1-en nem, akkor telepítenem kell először egy alaprendszert.

            Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191456
            admin
            Adminisztrátor
              aerogarcia wrote:
              szia! Én is találtam 1-et az a neve hogy sound converter, képeken egész jó kis programnak tűnik, le is töltöttem a mandrake-s változatát. Feltelepül de nem indul el.

              Megcsináltam a program újabb változatát blackPanther OS-re, indul, elég szarul néz ki .) Kíváncsi leszek a minőségére, mert ez egy gstreamer alapú frontend.

              ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/soundconverter-1.4.4-1bP.noarch.rpm

              Sajnos tesztelni ismét neked kell, mert ugyan a v10.1-en megy rendesen, de ha a 9.1-en nem, akkor telepítenem kell először egy alaprendszert.

              Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191451
              admin
              Adminisztrátor
                aerogarcia wrote:
                konvertáló programra gondolsz?

                Igen igen, ha ez kell 🙂
                Most van egy program, ez CD rippelésre íródott, de felvetettem, hogy fájlkonverziót tud-e, és a fejlesztő úgy gondolja beépíti. A program egyébként már lefordított változatban elérhető, de még fájlt nem kezel, csak cue állományokat.

                Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191452
                admin
                Adminisztrátor
                  aerogarcia wrote:
                  konvertáló programra gondolsz?

                  Igen igen, ha ez kell 🙂
                  Most van egy program, ez CD rippelésre íródott, de felvetettem, hogy fájlkonverziót tud-e, és a fejlesztő úgy gondolja beépíti. A program egyébként már lefordított változatban elérhető, de még fájlt nem kezel, csak cue állományokat.

                  Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196482
                  admin
                  Adminisztrátor
                    strapal wrote:
                    Esetleg a „openSUSE-féle” menü és elrendezés alapértelmezetté tétele nem lenne jó ötlet?

                    Nekem zavaros és logikátlan az alap menüszerkezet, viszont ez egyedileg változtatható akár a KDE-ben akár a Gnome vagy más desktop alatt 🙂  Szóval ha neked az kell csak át kell állítani. De köszönöm a javaslatot.

                    Hozzászólás: Gnome és alternatív asztalok #2196483
                    admin
                    Adminisztrátor
                      strapal wrote:
                      Esetleg a „openSUSE-féle” menü és elrendezés alapértelmezetté tétele nem lenne jó ötlet?

                      Nekem zavaros és logikátlan az alap menüszerkezet, viszont ez egyedileg változtatható akár a KDE-ben akár a Gnome vagy más desktop alatt 🙂  Szóval ha neked az kell csak át kell állítani. De köszönöm a javaslatot.

                      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191447
                      admin
                      Adminisztrátor
                        aerogarcia wrote:
                        1 kicsit más kérdés: 10.1 mikorra várható? Jézuska megtudja hozni nekem? 🙂

                        :D))))
                        Rajt vagyok. Tulajdonképpen kész van a disztribúció. Még kozmetikázni kell és összerakni egy lemezzé 🙂
                        Viszont örömmel venném, ha „kutatnál” ilyen programokat a neten, mert tegnap teszteltem ezt a programot és nem igazán megoldás a kérdésre.

                        A probléma a Qt4-el van, Qt3-ra vannak megoldások, de azt meg nem akarom erőltetni már.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 49,394