Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
v3cŧ0r wrote:aerogarcia wrote:Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂
OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.
Ok, mehet.
aerogarcia wrote:Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.
aerogarcia wrote:Sajnos rányomok és ugyanaz, kussol. 🙂OKs, a hiba nem a programmal van, hanem az egyik komponensben. Mindjárt javítom és felrakok egy javítást. Csak annyit kell csinálni, hogy leszeded a csomagot és mikor szólok akkor rakod fel. Ekkor már a jó komponens fog felmenni.
aerogarcia wrote:szia! Én is találtam 1-et az a neve hogy sound converter, képeken egész jó kis programnak tűnik, le is töltöttem a mandrake-s változatát. Feltelepül de nem indul el.Megcsináltam a program újabb változatát blackPanther OS-re, indul, elég szarul néz ki .) Kíváncsi leszek a minőségére, mert ez egy gstreamer alapú frontend.
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/soundconverter-1.4.4-1bP.noarch.rpm
Sajnos tesztelni ismét neked kell, mert ugyan a v10.1-en megy rendesen, de ha a 9.1-en nem, akkor telepítenem kell először egy alaprendszert.
aerogarcia wrote:szia! Én is találtam 1-et az a neve hogy sound converter, képeken egész jó kis programnak tűnik, le is töltöttem a mandrake-s változatát. Feltelepül de nem indul el.Megcsináltam a program újabb változatát blackPanther OS-re, indul, elég szarul néz ki .) Kíváncsi leszek a minőségére, mert ez egy gstreamer alapú frontend.
ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media3/soundconverter-1.4.4-1bP.noarch.rpm
Sajnos tesztelni ismét neked kell, mert ugyan a v10.1-en megy rendesen, de ha a 9.1-en nem, akkor telepítenem kell először egy alaprendszert.
aerogarcia wrote:konvertáló programra gondolsz?Igen igen, ha ez kell 🙂
Most van egy program, ez CD rippelésre íródott, de felvetettem, hogy fájlkonverziót tud-e, és a fejlesztő úgy gondolja beépíti. A program egyébként már lefordított változatban elérhető, de még fájlt nem kezel, csak cue állományokat.aerogarcia wrote:konvertáló programra gondolsz?Igen igen, ha ez kell 🙂
Most van egy program, ez CD rippelésre íródott, de felvetettem, hogy fájlkonverziót tud-e, és a fejlesztő úgy gondolja beépíti. A program egyébként már lefordított változatban elérhető, de még fájlt nem kezel, csak cue állományokat.strapal wrote:Esetleg a „openSUSE-féle” menü és elrendezés alapértelmezetté tétele nem lenne jó ötlet?Nekem zavaros és logikátlan az alap menüszerkezet, viszont ez egyedileg változtatható akár a KDE-ben akár a Gnome vagy más desktop alatt 🙂 Szóval ha neked az kell csak át kell állítani. De köszönöm a javaslatot.
strapal wrote:Esetleg a „openSUSE-féle” menü és elrendezés alapértelmezetté tétele nem lenne jó ötlet?Nekem zavaros és logikátlan az alap menüszerkezet, viszont ez egyedileg változtatható akár a KDE-ben akár a Gnome vagy más desktop alatt 🙂 Szóval ha neked az kell csak át kell állítani. De köszönöm a javaslatot.
aerogarcia wrote:1 kicsit más kérdés: 10.1 mikorra várható? Jézuska megtudja hozni nekem? 🙂:D))))
Rajt vagyok. Tulajdonképpen kész van a disztribúció. Még kozmetikázni kell és összerakni egy lemezzé 🙂
Viszont örömmel venném, ha „kutatnál” ilyen programokat a neten, mert tegnap teszteltem ezt a programot és nem igazán megoldás a kérdésre.A probléma a Qt4-el van, Qt3-ra vannak megoldások, de azt meg nem akarom erőltetni már.
-
SzerzőBejegyzés