admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955962
    admin
    Adminisztrátor
      Geeco wrote:
      Egy DVD felbontását szeretném megnézni az Mplayerben, de sajnos még nem találtam meg hol lehet… 🙁

      Bármilyen infót előre is köszi!

      Nagyon egyszerű, parancssorban indítod:

      mplayer dvd://1

      és figyeled az „infót”.

      Hozzászólás: minimal ubuntu #2196298
      admin
      Adminisztrátor

        Legközelebb google, ok?

        http://hup.hu/node/73795#comment-814818

        Hozzászólás: minimal ubuntu #2196299
        admin
        Adminisztrátor

          Legközelebb google, ok?

          http://hup.hu/node/73795#comment-814818

          Hozzászólás: [LAMA] TLS300 es net [MEGOLDVA] #2196258
          admin
          Adminisztrátor
            durumdara2 wrote:
            „ócska menő”

            Szia!

            Nem flame, tudom, te BlackPanther párti vagy, de mit javasolsz (ezen kívül), melyik disztribet?
            Mire kell? Igazából simasina, egyszerűbb dolgok, fejlesztés: (wx)python, rajzolás: gimp és tsai, cd/dvd, médiaszerkesztés, stb.
            Ami fontos, hogy legyenek a csomagok naprakészek, hogy ne kelljen kézzel fordítgatni és legyen minél felhasználóközelibb.
            És: a projekt ne haljon meg 1 év múlva, hogy ki kelljen dobni az egészet.

            Üdv: dd

            Bármit mondanék nem tudnám elfogultság nélkül tenni 🙂
            Az tény, hogy az ellentábor sokszor olyan dolgoknak kerít nagy feneket ami már vagy évek óta létezik, vagy más találta ki, vagy nem is működik, főleg náluk nem. Ettől meg kiakadok 🙂

            Jövőre nézve itt egy eszmefuttatás ezzel kapcsolatban:
            http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=305225#p305225

            Hozzászólás: [LAMA] TLS300 es net [MEGOLDVA] #2196259
            admin
            Adminisztrátor
              durumdara2 wrote:
              „ócska menő”

              Szia!

              Nem flame, tudom, te BlackPanther párti vagy, de mit javasolsz (ezen kívül), melyik disztribet?
              Mire kell? Igazából simasina, egyszerűbb dolgok, fejlesztés: (wx)python, rajzolás: gimp és tsai, cd/dvd, médiaszerkesztés, stb.
              Ami fontos, hogy legyenek a csomagok naprakészek, hogy ne kelljen kézzel fordítgatni és legyen minél felhasználóközelibb.
              És: a projekt ne haljon meg 1 év múlva, hogy ki kelljen dobni az egészet.

              Üdv: dd

              Bármit mondanék nem tudnám elfogultság nélkül tenni 🙂
              Az tény, hogy az ellentábor sokszor olyan dolgoknak kerít nagy feneket ami már vagy évek óta létezik, vagy más találta ki, vagy nem is működik, főleg náluk nem. Ettől meg kiakadok 🙂

              Jövőre nézve itt egy eszmefuttatás ezzel kapcsolatban:
              http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=305225#p305225

              Hozzászólás: minimal ubuntu #2196294
              admin
              Adminisztrátor

                Vagy crunchbang. A gdm-et vagy xdm-et is ki lehet iktatni természetesen.

                Hozzászólás: minimal ubuntu #2196295
                admin
                Adminisztrátor

                  Vagy crunchbang. A gdm-et vagy xdm-et is ki lehet iktatni természetesen.

                  Hozzászólás: Nem vészharang, … De …! #2196243
                  admin
                  Adminisztrátor
                    kareekov wrote:
                    Sajnos az ehhez hasonló bejegyzéseket nem azok olvassák akiket illet

                    Ezt nem igazán értem, hogy értetted

                    Hozzászólás: Nem vészharang, … De …! #2196244
                    admin
                    Adminisztrátor
                      kareekov wrote:
                      Sajnos az ehhez hasonló bejegyzéseket nem azok olvassák akiket illet

                      Ezt nem igazán értem, hogy értetted

                      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191425
                      admin
                      Adminisztrátor
                        aerogarcia wrote:
                        Szia! kiprobáltam, felment de a működésbe sajnos van hiba. tehát a megnyomtam az 1ik mp3mamon hogy konvertálás, kiválasztotta a wav-ot utána kidobta ezt:
                        hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg mivel fingom nincs mit lehet választani leokéztam, de amikor összerakta az új wav hangot sajna szagatott lett amikor lejátszottam, méretre úgy láttam egész jól stimmel arányos.

                        Úgy látom, hogy jól működik, csak nincsenek telepített „kodekek” hozzá?
                        Ahhoz, hogy válaszolni tudjak kellene nekem egy naplófájl, ezt így tudod megcsinálni:

                        nyiss konzolt
                        írd be: audio-convert ~/az/a/könyvtárad/ahol/a/wavfile_van.wav  2> ~/ac.log

                        Ha feljött az ablak egyszerűen bezárod. Ezután a könyvtáradban létrejött ac.log fájlt csatold ide egy üzenethez.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,331-1,340 / 49,394