Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Geeco wrote:Egy DVD felbontását szeretném megnézni az Mplayerben, de sajnos még nem találtam meg hol lehet… 🙁
Bármilyen infót előre is köszi!
Nagyon egyszerű, parancssorban indítod:
mplayer dvd://1
és figyeled az „infót”.
Legközelebb google, ok?
Legközelebb google, ok?
durumdara2 wrote:„ócska menő”Szia!
Nem flame, tudom, te BlackPanther párti vagy, de mit javasolsz (ezen kívül), melyik disztribet?
Mire kell? Igazából simasina, egyszerűbb dolgok, fejlesztés: (wx)python, rajzolás: gimp és tsai, cd/dvd, médiaszerkesztés, stb.
Ami fontos, hogy legyenek a csomagok naprakészek, hogy ne kelljen kézzel fordítgatni és legyen minél felhasználóközelibb.
És: a projekt ne haljon meg 1 év múlva, hogy ki kelljen dobni az egészet.Üdv: dd
Bármit mondanék nem tudnám elfogultság nélkül tenni 🙂
Az tény, hogy az ellentábor sokszor olyan dolgoknak kerít nagy feneket ami már vagy évek óta létezik, vagy más találta ki, vagy nem is működik, főleg náluk nem. Ettől meg kiakadok 🙂Jövőre nézve itt egy eszmefuttatás ezzel kapcsolatban:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=305225#p305225durumdara2 wrote:„ócska menő”Szia!
Nem flame, tudom, te BlackPanther párti vagy, de mit javasolsz (ezen kívül), melyik disztribet?
Mire kell? Igazából simasina, egyszerűbb dolgok, fejlesztés: (wx)python, rajzolás: gimp és tsai, cd/dvd, médiaszerkesztés, stb.
Ami fontos, hogy legyenek a csomagok naprakészek, hogy ne kelljen kézzel fordítgatni és legyen minél felhasználóközelibb.
És: a projekt ne haljon meg 1 év múlva, hogy ki kelljen dobni az egészet.Üdv: dd
Bármit mondanék nem tudnám elfogultság nélkül tenni 🙂
Az tény, hogy az ellentábor sokszor olyan dolgoknak kerít nagy feneket ami már vagy évek óta létezik, vagy más találta ki, vagy nem is működik, főleg náluk nem. Ettől meg kiakadok 🙂Jövőre nézve itt egy eszmefuttatás ezzel kapcsolatban:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=305225#p305225Vagy crunchbang. A gdm-et vagy xdm-et is ki lehet iktatni természetesen.
Vagy crunchbang. A gdm-et vagy xdm-et is ki lehet iktatni természetesen.
kareekov wrote:Sajnos az ehhez hasonló bejegyzéseket nem azok olvassák akiket illetEzt nem igazán értem, hogy értetted
kareekov wrote:Sajnos az ehhez hasonló bejegyzéseket nem azok olvassák akiket illetEzt nem igazán értem, hogy értetted
aerogarcia wrote:Szia! kiprobáltam, felment de a működésbe sajnos van hiba. tehát a megnyomtam az 1ik mp3mamon hogy konvertálás, kiválasztotta a wav-ot utána kidobta ezt:
mivel fingom nincs mit lehet választani leokéztam, de amikor összerakta az új wav hangot sajna szagatott lett amikor lejátszottam, méretre úgy láttam egész jól stimmel arányos.
Úgy látom, hogy jól működik, csak nincsenek telepített „kodekek” hozzá?
Ahhoz, hogy válaszolni tudjak kellene nekem egy naplófájl, ezt így tudod megcsinálni:nyiss konzolt
írd be: audio-convert ~/az/a/könyvtárad/ahol/a/wavfile_van.wav 2> ~/ac.logHa feljött az ablak egyszerűen bezárod. Ezután a könyvtáradban létrejött ac.log fájlt csatold ide egy üzenethez.
-
SzerzőBejegyzés
mivel fingom nincs mit lehet választani leokéztam, de amikor összerakta az új wav hangot sajna szagatott lett amikor lejátszottam, méretre úgy láttam egész jól stimmel arányos.