Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
linuxvirus wrote:Ha valaki tud segíteni a felvillanó képek eltüntetésében azt megköszönöm.
Persze, maradj a nyílt forrású driver-nél. Próbaképpen az /etc/X11/xorg.conf-ban ott ahol Driver „nvidia”
van, cseréld „nv”-re.birno wrote:kisbetu wrote:Egyik kifogása az volt, hogy nem is ingyenes a linuksz, mert a letöltött iso-t ki kell írnia CD-re, az meg nincs ingyen…Ez fájt…
Tulajdonképpen igaza van. Én is írtam CD-t (Grátisz-CD) anno. Hosszas levelezés után tudtam megértetni az emberrel, hogy ne küldjön nekem lemezeket mert nem fogom arra írni az ISO-t. De mindenáron rám akarta tukmálni, de aztán, ha nehezen is, de megértette, hogy a lemezt is ingye’ adom. Aztán beletörődött mert még csak meg sem köszönte miután megkapta.
birno wrote:kisbetu wrote:Egyik kifogása az volt, hogy nem is ingyenes a linuksz, mert a letöltött iso-t ki kell írnia CD-re, az meg nincs ingyen…Ez fájt…
Tulajdonképpen igaza van. Én is írtam CD-t (Grátisz-CD) anno. Hosszas levelezés után tudtam megértetni az emberrel, hogy ne küldjön nekem lemezeket mert nem fogom arra írni az ISO-t. De mindenáron rám akarta tukmálni, de aztán, ha nehezen is, de megértette, hogy a lemezt is ingye’ adom. Aztán beletörődött mert még csak meg sem köszönte miután megkapta.
aerogarcia wrote:Talán azt kellene reprodukálni, hogy mit csináltál az appletekkel, mert más még nem jelezte ezt a problémát. Illetve nálam párhuzamosan, átlag 4 gépen fut a rendszer, de csak a kickoff-nál csinálja ezt. Azt azért leírhatnád, hogy a frissítéssel mi volt a gond?
nekem semmi újraindítottam és fekete kurzor. 🙂
Ez tipikus, nem ment fel minden csomag, Megközelítőleg 1000 frissítést kell felrakni…. Most megkértem vkit, hogy írja le, hogy hogyan csinálta. Remélem lesz hozzá kedve.
aerogarcia wrote:Alapjában véve én sosem használtam az alkalmazást, de a leírtak alapján a következőket nézném meg:
a fuse szervizből fut, fut-e? Alapból mennie kell (service fuse restart)
a kernel modul be van-e töltve? ( lsmod | grep fuse )
milyen a joga a fuse–nak? ( ls -l /dev/fuse )Aztán még megpróbálhatod root joggal futtatni, hátha bármilyen jogosultsági gondja van:
kdesu acetoneiso
Még tegnap megcsináltam az újabb változatát, nálam működik a csatolás két kattintással….Egyébként valaki kérdezett hasonlót már itt pár hete. Akkor utána néztem, hogy az ISO csatolásokhoz nekem ezt tűnt a legegyszerűbbnek: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media1/kfuseiso-20090816-1bP.i586.rpmTelepítés után megjelenik a jobbklikkes menüben is..
ok. utána nézek az egyszerűbb változatú programnak amit ajánlasz itt a linkbe. 🙂 Mp3 dolog is érdekelne ha nem muszály akkor nem szenvedek wineos cuccal, mindig jobb a gyári. 😉 Előre is köszi!
A konverter, képpel:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=305212#p305212aerogarcia wrote:Talán azt kellene reprodukálni, hogy mit csináltál az appletekkel, mert más még nem jelezte ezt a problémát. Illetve nálam párhuzamosan, átlag 4 gépen fut a rendszer, de csak a kickoff-nál csinálja ezt. Azt azért leírhatnád, hogy a frissítéssel mi volt a gond?
nekem semmi újraindítottam és fekete kurzor. 🙂
Ez tipikus, nem ment fel minden csomag, Megközelítőleg 1000 frissítést kell felrakni…. Most megkértem vkit, hogy írja le, hogy hogyan csinálta. Remélem lesz hozzá kedve.
aerogarcia wrote:Alapjában véve én sosem használtam az alkalmazást, de a leírtak alapján a következőket nézném meg:
a fuse szervizből fut, fut-e? Alapból mennie kell (service fuse restart)
a kernel modul be van-e töltve? ( lsmod | grep fuse )
milyen a joga a fuse–nak? ( ls -l /dev/fuse )Aztán még megpróbálhatod root joggal futtatni, hátha bármilyen jogosultsági gondja van:
kdesu acetoneiso
Még tegnap megcsináltam az újabb változatát, nálam működik a csatolás két kattintással….Egyébként valaki kérdezett hasonlót már itt pár hete. Akkor utána néztem, hogy az ISO csatolásokhoz nekem ezt tűnt a legegyszerűbbnek: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/media1/kfuseiso-20090816-1bP.i586.rpmTelepítés után megjelenik a jobbklikkes menüben is..
ok. utána nézek az egyszerűbb változatú programnak amit ajánlasz itt a linkbe. 🙂 Mp3 dolog is érdekelne ha nem muszály akkor nem szenvedek wineos cuccal, mindig jobb a gyári. 😉 Előre is köszi!
A konverter, képpel:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=305212#p305212EasyConvert – audio konvertálás pár kattintással….
Kérlek teszteljétek a programot, hogy helyesen működik-e, illetve a telepíthetőségét is…EasyConvert – audio konvertálás pár kattintással….
Kérlek teszteljétek a programot, hogy helyesen működik-e, illetve a telepíthetőségét is…kisbetu wrote:borbi wrote:Az öreg csinált egyNa jó, de hol jött a képbe az öreg?
A nagy öreg? Most.
Olvastad a nyitó post-ot? Nem az én gépemről volt szó.
kisbetu wrote:borbi wrote:Az öreg csinált egyNa jó, de hol jött a képbe az öreg?
A nagy öreg? Most.
Olvastad a nyitó post-ot? Nem az én gépemről volt szó.
uzsolt wrote:😀Akaratlanul is jókedvet csinálok én… 🙂
-
SzerzőBejegyzés