Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Mike65 wrote:Hát, hogy ebből hogy fog kiderülni, miért nem oszt netet annak a gépnek aminek a mac-jét klónozza, azt nemtudom. 🙂
Mit klonoz?
Semmi
fele klonozast nem latok a „manualban”.nem tudott klónozni, ez volt mágus barátunk baja is 🙂 Az ő esetében szó sincs DHCP problémáról, egyszerűen a netre nem ment fel.
salaud wrote:Pedig az asus magyar oldalán van róla infó http://hu.asus.com/product.aspx?P_ID=gEbdYWdf5mjkJUKc
Sőt, firmware, utilitys és manual. Utóbbi még magyarul is…Akkor dekódolja valaki ezt is :D)
Tony Magic wrote:a hőn áhított asus router 🙂mi a pontos típusa?
salaud wrote:Tony Magic, az asus-odért adok 3000 ft-ot. Vagy ugyanezért az összegért+kiszállás beállítom neked… 🙂:P)))))))))))))))
salaud wrote:Mintha saját táppal rendelkező cuccról lenne szó, ami kilövi azt az okot, ami az usb-re vezethető vissza.Nem feltétlenül. Elég régóta használok ilyen eszközöket, volt párral tapasztalatom. De mindegyiknél igaz volt, hogy egy bizonyos méret vagy típus esetében produkálta ezeket a hibákat. Aztán ott van még az is, hogy Linux alatt hajlamos az USB port a „lefagyásra”, ebben az esetben is így viselkedik. Ezek a hibák minden esetben akkor jöttek elő ha el kellett indulnia a merevlemeznek, vagy ha nagyobb állományt (pl: filmet) akartál mozgatni.
salaud wrote:Mintha saját táppal rendelkező cuccról lenne szó, ami kilövi azt az okot, ami az usb-re vezethető vissza.Nem feltétlenül. Elég régóta használok ilyen eszközöket, volt párral tapasztalatom. De mindegyiknél igaz volt, hogy egy bizonyos méret vagy típus esetében produkálta ezeket a hibákat. Aztán ott van még az is, hogy Linux alatt hajlamos az USB port a „lefagyásra”, ebben az esetben is így viselkedik. Ezek a hibák minden esetben akkor jöttek elő ha el kellett indulnia a merevlemeznek, vagy ha nagyobb állományt (pl: filmet) akartál mozgatni.
Kábel csere, táp mérés, külső táppal meg kell segíteni az USB-t…
Kábel csere, táp mérés, külső táppal meg kell segíteni az USB-t…
individor wrote:úgy érzem ügyes vagyok :):):):)Jó neked.
individor wrote:úgy érzem ügyes vagyok :):):):)Jó neked.
-
SzerzőBejegyzés