Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2009-10-31-19:30 Hozzászólás: HDA NVidia (ALC883 Digital)+Kubuntu 9.10+böngészők alatt nincs hang #2195661rembutgood wrote:Érdekesség képpen nem csak a keverőben lehúzott PCM fül jelentett bajt, rájöttem, hogy egyszerre nem lehet aktív SMplayerben megnyitott, de lepausolt videó, és interneten akárcsak éppen betöltő, értem úgy, hogy szintén lepauzolt videó.
Ezt ne úgy értsétek, hogy én egyszerre szoktam videót nézni/hallgatni multimédia lejátszóval, meg böngészővel, hanem csak a háttérben tartogatom, nehogy elvesztegetett szabadidő pocsékolódjék el, amíg várom, hogy betöltsön a neten a youtube stb.
Ez csak azért lehet, mert átállítottad a kimenetet OSS-re.
2009-10-31-19:30 Hozzászólás: HDA NVidia (ALC883 Digital)+Kubuntu 9.10+böngészők alatt nincs hang #2195662rembutgood wrote:Érdekesség képpen nem csak a keverőben lehúzott PCM fül jelentett bajt, rájöttem, hogy egyszerre nem lehet aktív SMplayerben megnyitott, de lepausolt videó, és interneten akárcsak éppen betöltő, értem úgy, hogy szintén lepauzolt videó.Ezt ne úgy értsétek, hogy én egyszerre szoktam videót nézni/hallgatni multimédia lejátszóval, meg böngészővel, hanem csak a háttérben tartogatom, nehogy elvesztegetett szabadidő pocsékolódjék el, amíg várom, hogy betöltsön a neten a youtube stb.
Ez csak azért lehet, mert átállítottad a kimenetet OSS-re.
Winux wrote:Nekem Wine-al megy.A minőség igen, attól függ melyik oldalrol nézzük.Nekem Nvidia 8500 GT alatt, a karakter picit beszaggat idöként meg megáll a karakter amikor mozgok.. ezt csak én látom igy a többiek nem.
Attol független tökéletes..Magyarul, az a szar benn ami a lényege az egésznek? A grafika meg a használat:) Nagyon nem izgat mert én nem élek ilyenekkel, de van egy ismerősöm aki másra nem is használja a gépet (már a 3. -at), mint erre… De ezek után meg sem említem neki, mert még eszébe jut, hogy blackPanther OS-t telepítsen, én meg dobhatom el a telefonszámomat :D)
Winux wrote:Nekem Wine-al megy.A minőség igen, attól függ melyik oldalrol nézzük.Nekem Nvidia 8500 GT alatt, a karakter picit beszaggat idöként meg megáll a karakter amikor mozgok.. ezt csak én látom igy a többiek nem.
Attol független tökéletes..Magyarul, az a szar benn ami a lényege az egésznek? A grafika meg a használat:) Nagyon nem izgat mert én nem élek ilyenekkel, de van egy ismerősöm aki másra nem is használja a gépet (már a 3. -at), mint erre… De ezek után meg sem említem neki, mert még eszébe jut, hogy blackPanther OS-t telepítsen, én meg dobhatom el a telefonszámomat :D)
2009-10-31-13:01 Hozzászólás: HDA NVidia (ALC883 Digital)+Kubuntu 9.10+böngészők alatt nincs hang #2195655A keverőben a PCM-et hangosítsd fel.
2009-10-31-13:01 Hozzászólás: HDA NVidia (ALC883 Digital)+Kubuntu 9.10+böngészők alatt nincs hang #2195656A keverőben a PCM-et hangosítsd fel.
Csak egy gyors kérdés: A std wine-vel megy a WoW? És milyen minőségben? Csak mert mikor utoljára láttam az eredeti Windows környezetben is eléggé meg tudta terhelni a rendszert…
Csak egy gyors kérdés: A std wine-vel megy a WoW? És milyen minőségben? Csak mert mikor utoljára láttam az eredeti Windows környezetben is eléggé meg tudta terhelni a rendszert…
Macskajancsi wrote:Gyorsan áttettem a zubuntu témakörbe, mielőtt vector a blackPantherhez tette volna…. ;DEz nagyon dÚrva vicc volt :D)))
Egyébként értelmét nem látom, az emberünk sem tudott egy értelmes mondatot sem leírni, így szerintem töröljük a franciba..Macskajancsi wrote:Gyorsan áttettem a zubuntu témakörbe, mielőtt vector a blackPantherhez tette volna…. ;DEz nagyon dÚrva vicc volt :D)))
Egyébként értelmét nem látom, az emberünk sem tudott egy értelmes mondatot sem leírni, így szerintem töröljük a franciba.. -
SzerzőBejegyzés