admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • admin
    Adminisztrátor
      rembutgood wrote:
      Érdekesség képpen nem csak a keverőben lehúzott PCM fül jelentett bajt, rájöttem, hogy egyszerre nem lehet aktív SMplayerben megnyitott, de lepausolt videó, és interneten akárcsak éppen betöltő,  értem úgy, hogy szintén lepauzolt videó.

      Ezt ne úgy értsétek, hogy én egyszerre szoktam videót nézni/hallgatni multimédia lejátszóval, meg böngészővel, hanem csak a háttérben tartogatom, nehogy elvesztegetett szabadidő pocsékolódjék el, amíg várom, hogy betöltsön a neten a youtube stb.

      Ez csak azért lehet, mert átállítottad a kimenetet OSS-re.

      admin
      Adminisztrátor
        rembutgood wrote:
        Érdekesség képpen nem csak a keverőben lehúzott PCM fül jelentett bajt, rájöttem, hogy egyszerre nem lehet aktív SMplayerben megnyitott, de lepausolt videó, és interneten akárcsak éppen betöltő,  értem úgy, hogy szintén lepauzolt videó.

        Ezt ne úgy értsétek, hogy én egyszerre szoktam videót nézni/hallgatni multimédia lejátszóval, meg böngészővel, hanem csak a háttérben tartogatom, nehogy elvesztegetett szabadidő pocsékolódjék el, amíg várom, hogy betöltsön a neten a youtube stb.

        Ez csak azért lehet, mert átállítottad a kimenetet OSS-re.

        Hozzászólás: Lemez felismerés. #2195679
        admin
        Adminisztrátor
          Winux wrote:
          Nekem Wine-al megy.A minőség igen, attól függ melyik oldalrol nézzük.Nekem Nvidia 8500 GT alatt, a karakter picit beszaggat idöként meg megáll a karakter amikor mozgok.. ezt csak én látom igy a többiek nem.
          Attol független tökéletes..

          Magyarul, az a szar benn ami a lényege az egésznek? A grafika meg a használat:) Nagyon nem izgat mert én nem élek ilyenekkel, de van egy ismerősöm aki másra nem is használja a gépet (már a 3. -at), mint erre… De ezek után meg sem említem neki, mert még eszébe jut, hogy blackPanther OS-t telepítsen, én meg dobhatom el a telefonszámomat :D)

          Hozzászólás: Lemez felismerés. #2195680
          admin
          Adminisztrátor
            Winux wrote:
            Nekem Wine-al megy.A minőség igen, attól függ melyik oldalrol nézzük.Nekem Nvidia 8500 GT alatt, a karakter picit beszaggat idöként meg megáll a karakter amikor mozgok.. ezt csak én látom igy a többiek nem.
            Attol független tökéletes..

            Magyarul, az a szar benn ami a lényege az egésznek? A grafika meg a használat:) Nagyon nem izgat mert én nem élek ilyenekkel, de van egy ismerősöm aki másra nem is használja a gépet (már a 3. -at), mint erre… De ezek után meg sem említem neki, mert még eszébe jut, hogy blackPanther OS-t telepítsen, én meg dobhatom el a telefonszámomat :D)

            admin
            Adminisztrátor

              A keverőben a PCM-et hangosítsd fel.

              admin
              Adminisztrátor

                A keverőben a PCM-et hangosítsd fel.

                Hozzászólás: Lemez felismerés. #2195675
                admin
                Adminisztrátor

                  Csak egy gyors kérdés: A std wine-vel megy a WoW? És milyen minőségben? Csak mert mikor utoljára láttam az eredeti Windows környezetben is eléggé meg tudta terhelni a rendszert…

                  Hozzászólás: Lemez felismerés. #2195676
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Csak egy gyors kérdés: A std wine-vel megy a WoW? És milyen minőségben? Csak mert mikor utoljára láttam az eredeti Windows környezetben is eléggé meg tudta terhelni a rendszert…

                    Hozzászólás: ÁTHELYEZVE: Linux ubuntu programok #2195653
                    admin
                    Adminisztrátor
                      Macskajancsi wrote:
                      Gyorsan áttettem a zubuntu témakörbe, mielőtt vector a blackPantherhez tette volna…. ;D

                      Ez nagyon dÚrva vicc volt :D)))
                      Egyébként értelmét nem látom, az emberünk sem tudott egy értelmes mondatot sem leírni, így szerintem töröljük a franciba..

                      Hozzászólás: ÁTHELYEZVE: Linux ubuntu programok #2195654
                      admin
                      Adminisztrátor
                        Macskajancsi wrote:
                        Gyorsan áttettem a zubuntu témakörbe, mielőtt vector a blackPantherhez tette volna…. ;D

                        Ez nagyon dÚrva vicc volt :D)))
                        Egyébként értelmét nem látom, az emberünk sem tudott egy értelmes mondatot sem leírni, így szerintem töröljük a franciba..

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 49,394